Tulpar T7 v21.5 17, 3 vs. Lenovo Legion 5

erbörü

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arada kaldım, Lenovo bilindik marka güvenilir ve donanımı dah kaliteli gibi işlemci dah iyi daha ekonomik ama monter da da 3060 var kulananlar. Bilgii olanlar yardımcı olabilirler mi acaba?

Tulpar T7 V21.5 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Ben olsam lenovo alırdım. Hem bir miktar paranız sizde kalır hem işlemci olarak çok güçlü hem de rtx2060 var gayet yeterli bence. Kullanım amacınıza ve yapacağınız işlere göre değişebilir ama dediğim gibi ben lenovo alırdım sizin yerinize olsam.

Ben olsam lenovo alırdım. Hem bir miktar paranız sizde kalır hem işlemci olarak çok güçlü hem de rtx2060 var gayet yeterli bence. Kullanım amacınıza ve yapacağınız işlere göre değişebilir ama dediğim gibi ben lenovo alırdım sizin yerinize olsam.
İşlemci nereye daha iyi hocam? Nasıl okuyorsunuz siz?

Hocam birinde RTX 2060 var diğerinde RTX 3060 var nasıl arada kalıyorsunuz? Oyun oynayacaksanız Monster alabilirsiniz. Olayın iş tarafını fazla bilmiyorum.

Monster fan boyları doldu yine ben kaçar. Konu sahibine hayırlı olsun şimdiden, iyi oyunlar.

Fan boy mu? Kardeşim sorunun ne senin. Bir tarafta 3060 Max p var diye tarafta 2060 var? Sen neden bahsediyorsun? Esas Lenovo fan boyu sensin. Lenovo kullanıyorsun diye millete Lenovo önerme.

Geri
Yukarı