Tulpar T7 v21.8 alınır mı?

Ekran boyutu olarak özel bir tercihin var mı hocam?

*Monster'ın bu kasa modellerinin panellerinde backlight bleeding dediğimiz problem ortaya çıkabilmektedir. Tabi biraz şans işidir. Hiç çıkmayabilir, sizi 2-3 defa servise de götürebilir. Bu da aklınızda bulunsun. (backlight bleeding kavramını Google'da aratırsanız, benim yapabileceğimden daha iyi bir anlatım bulacağınızdan eminim.)

Hocam direkt ışık sızması deseydiniz daha anlaşılır olurdu.

Hocam direkt ışık sızması deseydiniz daha anlaşılır olurdu.
Hocam ikisi çok farklı şeyler yav. Işık sızması %70-80 normal karşılanan bir durum, ancak "Backlight Bleeding" hatalı üretim veya hasar sonucu meydana gelir.

Farkı bilmiyorsanız bu linke bir göz atın hocam isterseniz, olmazsa yine DM'den açıklayabilirm net farkı size. 😊

Bende sipariş verdim t7 v21.8 bakalım bekliyoruz, ilk geldiğinde nelere bakmam gerek onları bilmiyorum ama..
Bir sorun yaşadınız mı laptopla ilgili?
Windows 11 kurulumlarında çöküyor diye de okumuştum. Tecrübenizi paylaşır mısınız

Yaklaşık 2 hafta önce bir müşterimin dizüstü bilgisayarına format atıp, program kurulumları gerçekleştirdim. Modeli Tulpar T7 v21.8'di. Şimdiye kadar gördüğüm en hızlı laptoptu. Tavsiye ederim ben. Grafik olarak hybrid bir yapısı var. RTX 3070 ve Intel çipini kullanıyor. 11.nesil işlmeci ve 165 Hz güzel bir ekranı var. Fiyatına hiç bakmamıştım o zaman ama iyi paraymış. Lakin kendisi iş amaçlı aldığı için, kendisini üzmez.

Son düzenleme:
Yaklaşık 2 hafta önce bir müşterimin dizüstü bilgisayarına format atıp, program kurulumları gerçekleştirdim. Modeli Tulpar T7 v21.8'di. Şimdiye kadar gördüğüm en hızlı laptoptu. Tavsiye ederim ben. Grafik olarak hybrid bir yapısı var. RTX 3070 ve Intel çipini kullanıyor. 11.nesil işlmeci ve 165 Hz güzel bir ekranı var. Fiyatına hiç bakmamıştım o zaman ama iyi paraymış. Lakin kendisi iş amaçlı aldığı için, kendisini üzmez.

Hocam güzel PC de işlemci tarafında ısınma sorunu var ya bunu nasıl çözeceğiz, cihaz undervolt a kapalı GHz kısmadan bir çözüm bulamadım ara da bi 90 95 görüyor AAA oyunlarda,

Hocam güzel PC de işlemci tarafında ısınma sorunu var ya bunu nasıl çözeceğiz, cihaz undervolt a kapalı GHz kısmadan bir çözüm bulamadım ara da bi 90 95 görüyor AAA oyunlarda,
Termal macununu sıvı metalle değiştirmek biraz işe yarayabilir. İçini hiç görmedim tabi nasıl bir soğutucu bloğu ya da kanalı var bilmiyorum.

Termal macununu sıvı metalle değiştirmek biraz işe yarayabilir. İçini hiç görmedim tabii nasıl bir soğutucu bloğu ya da kanalı var bilmiyorum.

Yok hocam sıvı metal sıkıntı ya, Termal macunu 15,7 iletkenliğe sahip macun ile yapalım dedim servise ben alıp göndereyim laptoplar beraber dedim kabul etmiyorlar kendi macunumuz dışında kullanmayız diyorlar

Yok hocam sıvı metal sıkıntı ya, Termal macunu 15,7 iletkenliğe sahip macun ile yapalım dedim servise ben alıp göndereyim laptoplar beraber dedim kabul etmiyorlar kendi macunumuz dışında kullanmayız diyorlar
Adamlar uğraşmamak için yapmıyorlar resmen. Valla o laptop bende olsa ben kendim hallederdim. Diyecek söz yok pek. Sonuçta içini açarsanız garanti kaybolur, bu da bir risk.

Adamlar uğraşmamak için yapmıyorlar resmen. Valla o laptop bende olsa ben kendim hallederdim. Diyecek söz yok pek. Sonuçta içini açarsanız garanti kaybolur, bu da bir risk.
Eğer bilginiz varsa kendiniz yapabilirsiniz diyorlar da ben riske atmak istemedim, daha önxe laptop macunu yenilemedim masaüstü felan yaptım ama risk

Yeni konular

Geri
Yukarı