Tulpar T7 v21.8 alınır mı?

Hüseyin00

Zeptopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T7 v21.8 almayı düşünüyorum ben hala araştırma içersindeyim (3070 ekran kartı 1x16 GB RAM 2TB SSD özelleştirmesi ile) öneren veya sorun yaşayan kullanan tavsiye eden veya etmeyen yardımcı olacak var mı? Herhangi başka bir marka da olur, laptoptan pek anlamıyorum da.

Arkadaş MSI der geçerim demek istemiş sanırım. 😁
Ancak 21.8 de gayet iyi bir model. Sanırım 1x16 seçeneğini yakın zamanda arttıracağın için tercih ediyorsun.
Bu fiyat bandında ASUS, MSI, Lenovo gibi üreticilere de yönelebilirsiniz tabi.
Lenovoda 3070 li ekran kartı bulamadım ama 2060 16gbram 1tb hdd+ 512gb ssd seçeneği var o da hosuma gitmedi değil fakat dediğim gibi daha önce hiç laptop almadım da kullanmadim da asus ve msi dan ne önerebilirsin hocam
Okuduğum monster kroniklerinden dolayı korkar durumdayım 22k para verip de sorunlu bir laptop almak istemiyorum
Monster Tulpar T7 v21.8 almayı düşünüyorum ben hala araştırma içersindeyim (3070 ekran kartı 1x16 GB RAM 2TB SSD özelleştirmesi ile) öneren veya sorun yaşayan kullanan tavsiye eden veya etmeyen yardımcı olacak var mı? Herhangi başka bir marka da olur, laptoptan pek anlamıyorum da.

Son düzenleme:
Güzel cihaz, 10. nesil versiyonunu kullanıyorum memnunum. 3070 bulunduran en F/P cihaz. Ona en yakın cihaz bu
Ama hem 2K daha pahalı hem de Full HD.

Lenovoda 3070 li ekran kartı bulamadım ama 2060 16gbram 1tb hdd+ 512gb ssd seçeneği var o da hosuma gitmedi değil fakat dediğim gibi daha önce hiç laptop almadım da kullanmadim da asus ve msi dan ne önerebilirsin hocam
Okuduğum monster kroniklerinden dolayı korkar durumdayım 22k para verip de sorunlu bir laptop almak istemiyorum
Hocam bu aralar çok acil değilse almanızı önermiyorum, çünkü piyasadan çekildi tüm laptoplar. Acaba niye? ($) Ama hemen alacaksanız bana net bir bütçe belirtmeniz halinde 3 veya 4 seçenek sunabilirim diye düşünüyorum.

Hocam bu aralar çok acil değilse almanızı önermiyorum, çünkü piyasadan çekildi tüm laptoplar. Acaba niye? ($) Ama hemen alacaksanız bana net bir bütçe belirtmeniz halinde 3 veya 4 seçenek sunabilirim diye düşünüyorum.
Hocam maksimum 20 22 23 k civari borc ve 12 taksitle alıcam çünkü okul için 1 2 hafta içinde çok acil lazım seçenek sunarsan sevinirim
Sorunlu bir laptop değildir. İlla ki 2TB SSD olacak gibi bir kriteriniz yoksa başka laptoplar da önerebiliriz. Aslında Legion 5 Pro önerecektim @Radeon RX 5500M 'den linç yemeyelim diye önermedim.
Hocam rtx şart dediler en düşük 3060 olmasi gerekiyormuş ama programlar 3070 de rahat çalışıyor dediled o yüzden 3070 bakıyorum ya
Güzel cihaz, 10. nesil versiyonunu kullanıyorum memnunum. 3070 bulunduran en F/P cihaz. Ona en yakın cihaz bu
Ama hem 2K daha pahalı hem de Full HD.
Herhangi bir sıkıntı sorun yaşadin mı hocam kullanırken

Yeni konular

Geri
Yukarı