Tulpar T7 V22.1 alınır mı?

Bütçe
20.000
1 haftadır falan bekliyodum ön siparişe gelmesini diğer 3060 kullanan kasaların aksine monstera da ilk defa gelen bi kasa yorumlarını okudum videolarını izledim baya iyi duruyo eluktronics prometheus xvii youtubedan bakabilirsin. siparişi verdim cenabetliğime bir problemi çıkmazsa çok f/p duruyor.

Ta kendisi video da burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kasa zaten fazla ince vet7 v22.1'den daha pahalı o yüzden hiçbir türlü almazdm.

Eğer 2K 165Hz ekranı aramıyorsanız 20.3 kötü durmuyor aslında şu an Trendyol'da 11.875TL bulabildiğim tek inceleme bu video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kullanım detayını vermemiş fakat çalışma frekansının belirli oyunlarda maximum frekansa çıkmasından tam kullanıldığı varsayımına ulaşıyorum. 2K 165Hz ekran 8 çekirdekli i7 isterseniz benim de aldığım 14.5k olan 22.1'i tavsiye ederim incelemeleri soğutmasının bayağı geliştiğini söylüyor yeni bir kasa zaten.

Video burada (İngilizce)
Eğer 1080p 144Hz yeter diyorsan ( kesinlikle yeterli bir ekran ) şiddetle tavsiye ederim.

V21 hiç alınmaz hocam. Her yerinden yazılımsal sorun akıyor şu an. V22.1 aynı durumda olabilir diye almayın dedim. Performans düşüklüğü var hepsinde.

Ta kendisi video da burada.
bu kasa zaten fazla ince vet7 v22.1'den daha pahalı o yüzden hiçbir türlü almazdm.

Eğer 2K 165Hz ekranı aramıyorsanız 20.3 kötü durmuyor aslında şu an Trendyol'da 11.875TL bulabildiğim tek inceleme bu video
Kullanım detayını vermemiş fakat çalışma frekansının belirli oyunlarda maximum frekansa çıkmasından tam kullanıldığı varsayımına ulaşıyorum. 2K 165Hz ekran 8 çekirdekli i7 isterseniz benim de aldığım 14.5k olan 22.1'i tavsiye ederim incelemeleri soğutmasının bayağı geliştiğini söylüyor yeni bir kasa zaten.
video burada (İngilizce)
Eğer 1080p 144Hz yeter diyorsan ( kesinlikle yeterli bir ekran ) şiddetle tavsiye ederim.

V20.3 alınmaz Tulpar görünümlü Abra kendisi. Ve gördüğünüz gibi performans düşüklüğü var. 90 FPS CS:GO nedir yahu? 3060 ekran kartı var sözde. İlk videodaki arkadaş muxtan kaynaklanan bir problem yaşamıştı, @Daggerspell hocamda driver konusunda sorun yaşadı. Şu anlık RTX 30 Monster alınmaz.

V21 hiç alınmaz hocam. Her yerinden yazılımsal sorun akıyor şu an. V22.1 aynı durumda olabilir diye almayın dedim. Performans düşüklüğü var hepsinde.

V20.3 alınmaz Tulpar görünümlü Abra kendisi. Ve gördüğünüz gibi performans düşüklüğü var. 90 FPS CS:GO nedir yahu? 3060 ekran kartı var sözde. İlk videodaki arkadaş muxtan kaynaklanan bir problem yaşamıştı, @Daggerspell hocamda driver konusunda sorun yaşadı. Şu anlık RTX 30 Monster alınmaz.
dediklerinize katılıyorum 20.3 ve 21 monsterın pek meşhur olmayan kasaları fakat 22.1 direkt eluktronics prometheus xvii laptobu sonuçta. zaten yapılmış bir şeyi almışlar kendileri içine 3060 sığdırmaya çalışmamışlar düşüncesi ile aldım. çok bilgili olmasam da her türlü testi msi afterburner eşliğinde yapıcam bir problem görürsem 2 hafta koşulsuz iade politikasından yararlanıp tereddüt etmeden iade almayı düşünüyorum. sorun çıkmaz ise çok mutlu edecek bir bilgisayar benziyor

Dediklerinize katılıyorum 20.3 ve 21 Monster'ın pek meşhur olmayan kasaları fakat 22.1 direkt eluktronics prometheus XVII laptopu sonuçta. Zaten yapılmış bir şeyi almışlar kendileri içine 3060 sığdırmaya çalışmamışlar düşüncesi ile aldım. Çok bilgili olmasam da her türlü testi MSI Afterburner eşliğinde yapacağım bir problem görürsem 2 hafta koşulsuz iade politikasından yararlanıp tereddüt etmeden iade almayı düşünüyorum. Sorun çıkmaz ise çok mutlu edecek bir bilgisayar benziyor.

Aynı fikirdeyim ancak yanlışınız var hocam. Eluktronics matrix RP17 ile aynı kasaya sahip v20.3. Ve yurtdışında da kaliteli olmadığından dolayı çok tercih edilmemişti. V21 ise Max 17 modelinin aynısıdır ve oradan bakabilirsiniz throttle sorunu vardı. Çözdüklerini iddia ediyorlardı umarım öyledir. Hocam sizden bir ricam olacak, mux Switch açılıyor mu BIOS'tan onu kontrol edin lütfen. 3060'ın tam performansı nedir onu görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı