Tulpar T7 v25.1.1 17, 3 için alternatif önerisi

Metromas

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V25.1.1
Meslek
Digital Agency
Arkadaşlar merhaba,
Bağlantıdaki makine bugün 21bin TL idi. Birkaç aydır 15binlerde seyrediyordu.
Satın alacakken birden fiyatı 27 binlere çıktı. Evet doğru duydunuz. Özelleştirip alacakken uçtu gitti ellerimden.

Kasasını çok beğendim, bu donanıma alternatif Max 23 bine cihaz bakıyorum. MSI GP76 Kasası aynıymış.
Zaten bu model de aynısının logo basılmış haliymiş.
Tek bölge aydınlatmalı klavye ve alüminyum kasaya sahip başka bir alternatif var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hep tekel olmasından kaynaklı. Rekabet için yeterince stok kalmayınca dilediği gibi fiyat koyuyorlar.
Emin ol param olsa da Monster almam bana kimse de aldıramaz. Param olsa Legion 5 yada 7 alırdım.
Strix kasaları da hoşuma gidiyor. Ekranları kötü ama gene de çok da umursamam şahsen.

Legion 5 Pro vardı ancak onun da fiyatını uçurmuşlar, 1.700$ olan şey nasıl 30.000 TL olabiliyor?

Alternatif olarak Gigabyte Aorus veyahut HP Omen tercih edebilirsin.
Legion 5'te var ancak RAM değiştirmek gerekiyor.

Arkadaşlar merhaba,
Bağlantıdaki makine bugün 21bin TL idi. Birkaç aydır 15binlerde seyrediyordu.
Satın alacakken birden fiyatı 27 binlere çıktı. Evet doğru duydunuz. Özelleştirip alacakken uçtu gitti ellerimden.

Kasasını çok beğendim, bu donanıma alternatif Max 23 bine cihaz bakıyorum. MSI GP76 kasası aynıymış.
Zaten bu model de aynısının logo basılmış haliymiş.
Tek bölge aydınlatmalı klavye ve alüminyum kasaya sahip başka bir alternatif var mıdır?

Geçen seferde aynısı olmuştu Monster laptoplar 25k olmuştu sonra zamanla 20k çektiler ben yine şimdi ona yakın bir şey bekliyorum.
Son zamanlardaki fiyatların grafiklerini incelersen iki yerde pik yaptığını ve tekrar indiğini görürsün.

Geri
Yukarı