Tulpar T7 v25.1 mi Legion 5 mi?

Bütçe
15 civarı

ilikedavidbowie

Kilopat
Daha fazla  
4 5 yıl kullanmak istiyorum, oyun oynama amaçlı alıyorum hangisini önerirsiniz? Monster'ın kasası güzel olsa da çok şikayet olduğu için çekiniyorum. Legion 5 de cok zamlandığı için kararsızım. Uzun vadede Monster'dan memnun olan var mı? Ayrıca ekran boyutunda da kararsızım şu ana kadar 24 inch kullandıgım için 15.6'nın küçük gelmesinden korkuyorum. 17.3'ün de mobilite olarak sıkıntı yarattığı söyleniyor.

4 5 yıl kullanmak istiyorum, oyun oynama amaçlı alıyorum hangisini önerirsiniz? Monster'ın kasası güzel olsa da çok şikayet olduğu için çekiniyorum. Legion 5 de cok zamlandığı için kararsızım. Uzun vadede Monster'dan memnun olan var mı? Ayrıca ekran boyutunda da kararsızım şu ana kadar 24 inch kullandıgım için 15.6'nın küçük gelmesinden korkuyorum. 17.3'ün de mobilite olarak sıkıntı yarattığı söyleniyor.

Şahsen kesinlikle Monster alırdım, Monster logolu MSI kendisi.

Hepsiburada'da indirime girmiş, kaçırmayın.

Legion Tulpar'ın rakibi değil.
Ne açıdan rakibi değil biraz daha açık olur musunuz ? Hangisini önerdiğinizi anlayamadım.

Tulpar T7 derim.
24 incten kullandiysaniz, 15 inc kucuk gelebilir.
İkisi de gayet iyi laptoplar.
Şahsen kesinlikle Monster alırdım, Monster logolu MSI kendisi.

Hepsiburada'da indirime girmiş, kaçırmayın.

Monster'ın yorumlarına bakınca herkes 2 3 kez servise yollayıp iade etmiş bu durumu yaşamaktan çok korkuyorum açıkcası.

Ne açıdan rakibi değil biraz daha açık olur musunuz? Hangisini önerdiğinizi anlayamadım.

Monster'ın yorumlarına bakınca herkes 2 3 kez servise yollayıp iade etmiş bu durumu yaşamaktan çok korkuyorum açıkçası.

Tulpar MSI GP76 modelinin logo basılmış hali, ki bu modelin rakibi de Legion 5 Pro. Düz Legion 5 değil. En başta segment farkı var, oda kalite performans gibi birçok şeyde büyük fark yaratıyor.

Tulpar MSI GP76 modelinin logo basılmış hali, ki bu modelin rakibi de Legion 5 Pro. Düz Legion 5 değil. En başta segment farkı var, oda kalite performans gibi birçok şeyde büyük fark yaratıyor.

Sizce bu model Monster Abra alınır mı?
Yoksa bu ikisinden birini mi önerirsiniz?
(Önceliğim yazılım üzerine)

Geri
Yukarı