Tulpar v22.1 FIFA 21 yüksek FPS'de kasma hissiyatı

Kabile Reisi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA 21 oyuncusuyum. Yeni bilgisayar aldım Tulpar v22.1. Genel olarak memnunum bilgisayardan. Ama FIFA'ya girince FPS'im 200-300 olmasına rağmen sanki 40 FPS gibi oynuyorum kasıyor oyun. İnternetten mi diye düşündüm offlineda daha az kasıyor ama yine onda da kasıyor. Sorun ne sizce? Çok saçma değil mi internette bu sorunu yaşayan başka birini görmedim. Witcher 3, Valorant, DotA 2, CS:GO bunlarda hiç böyle bir sorun yok taş gibi oynuyorum. Öneriniz nedir? Yanaklarınızdan öpüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar FIFA 21 oyuncusuyum. Yeni bilgisayar aldım Tulpar v22.1. Genel olarak memnunum bilgisayardan. Ama FIFA'ya girince FPS'im 200-300 olmasına rağmen sanki 40 FPS gibi oynuyorum kasıyor oyun. İnternetten mi diye düşündüm offlineda daha az kasıyor ama yine onda da kasıyor. Sorun ne sizce? Çok saçma değil mi internette bu sorunu yaşayan başka birini görmedim. Witcher 3, Valorant, DotA 2, CS:GO bunlarda hiç böyle bir sorun yok taş gibi oynuyorum. Öneriniz nedir? Yanaklarınızdan öpüyorum.
Usta konudan bağımsız da. fifa oyuncusuyum demişsin. hangi zorlukta oynuyorsun? merak ettim

Hocam koyu yazılanlar gibi ayarları değiştirirseniz düzeleceğini düşünüyorum aynı sorunu ben FIFA 19 da yaşadım.

Dosya Ekleri

• sadfsdfg.PNG
    sadfsdfg.PNG
    99,8 KB · Görüntüleme: 277
  • asdfsdf.PNG
    asdfsdf.PNG
    99,7 KB · Görüntüleme: 297
60 FPS'ye kilitle modunda oynaman gerekiyor hocam. Ben GTX 1660 SUPER'de bile FPS kare sınırlaması yok modunda oynayamadım gerçekten sorunlu.

Usta konudan bağımsız da. fifa oyuncusuyum demişsin. hangi zorlukta oynuyorsun? merak ettim
Kanka genelde fut veya pro clubs oynuyorum ama menejerlikta filan dünya klası oynuyorum ahahah
Hocam koyu yazılanlar gibi ayarları değiştirirseniz düzeleceğini düşünüyorum aynı sorunu ben FIFA 19 da yaşadım.
Saol kanka fps sabitleyince çözüldü baya bi çok çok az duruyor
FIFA sorunlu FPS'yi sabitleyin derim ayarlardan.
Teşekkürler kanka 60 a sabitledim ekran 165 hz tam 165 te sabitlendi şansına düzeldi. Teşekkürler

Geri
Yukarı