Turbobit para vermeden hızlı indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eminim Öyledir. :D Değerinden fazla yüksek fiyat gösterilen oyunlara karşı oldugum için gerikafalıyım demi ben .d
Alma o zaman kardeşim pahalı olanı, ucuz olanını bul al. Diyorum ki "kime göre pahalı kime göre ucuz" bunun neresi senin bahsettiğin konudan uzak?

@CasH Skidrow ya da Reloaded oyunları siz oynayın diye değil kendileri için kırıyorlar.
Sizi de kendi tabirleri ile "Çöplükte dolaşan fare" olarak tanımlıyorlar.

Alma o zaman kardeşim pahalı olanı, ucuz olanını bul al. Diyorum ki "kime göre pahalı kime göre ucuz" bunun neresi senin bahsettiğin konudan uzak?
Bak bak sen hala benim dediğimi anlamadım kardesim. Kardeşim diyim belki anlarsın ben oyunları orjinal almayın demiyorum ki. Bu Oyunları Değerinden fazla yüksek gösteriyolar ve oyun tutkunlarıda boşa para tuzagına düşüyor sen ucuz olanını bulup alıyosan ben sana karsı degilim al bişey demiyorum. Ama oyunu değerinden fazla yüksek fiyata alıyosan sana da karşıyım bu para tuzagını hazırlayanlara da çünkü siz aldıkça onlarda bu olaya alışıp devamını tekrarlıyolar.

@CasH Skidrow ya da Reloaded oyunları siz oynayın diye değil kendileri için kırıyorlar.
Sizi de kendi tabirleri ile "Çöplükte dolaşan fare" olarak tanımlıyorlar.
O Senin Düşüncen. :D Orjinal oyunlara degerinden fazla para vermeye devam. .d

Son düzenleyen: Moderatör:
@CasH adamların açıklamasını söylüyorum. Benim düşüncem değil.
Göz kırpmakla gider yapmakla olmuyor bu işler.

@Silinen üye , @Berke Kan şu konuya bir bakar mısınız? Bencillik diz boyu sanki?

@CasH adamların açıklamasını söylüyorum. Benim düşüncem değil.
Göz kırpmakla gider yapmakla olmuyor bu işler.
Özlü söz söyledin ama niçin söylediğini anlamadım bile lütfen gereksiz yorum atma tamam sende korsana karşısın anladık hadi eyv.

Fiyatlara benim de tepkim var orda haklısın fakat. İllegal yollara teşvik etmek etik değil.
Bak sabahtındır diğer arkadaşada bunu açıklamaya çalştm bir türlü anlamadı sende eninde sonunda bir şekilde anladın illegal yollarada teşvik etmek etik değil diyosunda ne yapak yani oyunun indirime girmesini bekleyek. Aslında biz gidip o oyunları o yüksek fiyata aldıgımızda adamlar dahada çok alışıyor her yeni çıkardıkları oyunda fiyat arttırıyolar üstelik sistem gereksinimleride ayrı bişey yüksek sistem gereksinimleri gösteriyolar anlamadım yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı