Turbobit para vermeden hızlı indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba sizlere çok kısa ve çok yararlı bir soru sorcam turbobitten baya fazla boyutlu dosyayı nasıl hızlı bir şekilde indirebilirim?
Belirtmeyi unutmuşum indireceğim link:

Link kaldırılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turbobit premium Alarak Yada Ücretsiz premium çeviri yapan Cbox Sistemleri İle hızlı bir şekilde dosya indirebilirsin.

Ya satın alırsınız ya da kaçak cod ararsınız, bu sitede de korsana destek verilmiyor. Tavsiyem böyle sitelerden uzak durun virüs yersiniz.

Dark Knight Ben her oyunu Ücretsiz olarak cbox sistemlerinden indiriyorum ve şuan hiç virüse yakalanmadım üstelik adamlar bu işten para kazanıyor siteye girerken 2-3 reklam çıkıyor tıklıyorsun o kadar. Herşey Para olmamalı. Ben Tam tersine orjinal olarak alınan oyunlara karşıyım boşa israf.

Her iki cevap için teşekkürler peki hangi siteleri kullanıyorsun link verebilir misin?

Dark Knight Ben her oyunu Ücretsiz olarak cbox sistemlerinden indiriyorum ve şuan hiç virüse yakalanmadım üstelik adamlar bu işten para kazanıyor siteye girerken 2-3 reklam çıkıyor tıklıyorsun o kadar. Herşey Para olmamalı. Ben Tam tersine orjinal olarak alınan oyunlara karşıyım boşa israf.
Online zevki başka birşey hocam siz CS:GO devam edin.

Dini olarak israfı düşünüyorsanız aynı şekilde kul hakkınıda düşünün derim.

Dini olarak israfı düşünüyorsanız aynı şekilde kul hakkınıda düşünün derim.
Hocam ben orjinal oyun almaya başladım ama korsan oyunlarda tabi birsürü, yanlız şöyle bir durum var, bizim indirdiğimiz tam sürüm sayılmaz ki. Online yok sonuçta oyunun %60-70'i eksik sayılır.

Ozan Dini Olarak düşünüyürom ve kul hakkı gibi birşey olmuyo o senin kendi düşünce bence
Hocam ben orjinal oyun almaya başladım ama korsan oyunlarda tabi birsürü, yanlız şöyle bir durum var, bizim indirdiğimiz tam sürüm sayılmaz ki. Online yok sonuçta oyunun %60-70'i eksik sayılır.
Ben Korsan Yüklediğin Oyunlarıda Online oynabiliyorum 2-3 koda bakar yada Online Crack 2 side olmadı Utunngle yükle Rahatıma Bakarım :D

Sonuçta adamlar uğraşmış emek vermiş. Ayrıca o oyunların sadece standart paket olanları da var. Orjinal her zaman iyidir. Tabi fiyatlar indirimde olduğunda. :)

Ozan Dini Olarak düşünüyürom ve kul hakkı gibi birşey olmuyo o senin kendi düşünce bence

Ben Korsan Yüklediğin Oyunlarıda Online oynabiliyorum 2-3 koda bakar yada Online Crack 2 side olmadı Utunngle yükle Rahatıma Bakarım :D
Kul hakkı nedir bir okuyun öğrenin ondan sonra yorum yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı