Turbobit sitesine giremiyorum

theark1514

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Turbobit sitesine uzun zamandır giremiyorum. CCleaner ile temizledim geçmişi host dosyasına baktım, DNS değiştirdim olmadı ama arkadaşım girebiliyor.
Superonline kullanıyorum, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın hatanın ekran görüntüsünü yükler misin? Ayrıca herhangi bir firewall veya güvenli internet paketi kullanıyor musun?
Turbobıt.png

Antivirüs programı kullanıyorum avira kapattım denedim başka tarayıcı ile denedim yine açmıyor olmadı güvenli internet paketim varmı onu bilmiyorum.

Bilgisayarında ki hosttan erişimin engellenmiş olabilir. Aynı ağ üzerinden farklı cihazlarla giriş yapabiliyor musun?
Şimdi güvenli internet için kontrol ettim siteden devre dışı telefonumdan girdim wifi üzerinden açmıyor ama normal hattan girince açıyor dediğiniz gibi superonline bana gelen internetle ilgili gibi duruyor.

Şimdi güvenli internet için kontrol ettim siteden devre dışı telefonumdan girdim Wi-Fi üzerinden açmıyor ama normal hattan girince açıyor dediğiniz gibi Superonline bana gelen internetle ilgili gibi duruyor.

Evet öyle. Modem anasayfasından kontrol ediniz. Eğer modeminizde site engelleme / filtre gibi bir kısım varsa büyük ihtimal oradadır. Aksi takdirde müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edin. Ya internet paketinizle alakalı ya da modemden yapılan bir ayarla alakalı bir durumdur. Örnek olarak Kablonet internetimde ebeveyn kontrolü kısmında siteleri engelleyebiliyorum.

Evet öyle. Modem anasayfasından kontrol ediniz. Eğer modeminizde site engelleme / filtre gibi bir kısım varsa büyük ihtimal oradadır. Aksi takdirde müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edin. Ya internet paketinizle alakalı ya da modemden yapılan bir ayarla alakalı bir durumdur. Örnek olarak Kablonet internetimde ebeveyn kontrolü kısmında siteleri engelleyebiliyorum.
Teşekkür ederim kontrol edicem.

Elimde 2 modem var değiştirdim yine aynı sorun devam etti müşteri hizmetlerini aradım filtre veya koruma bulunmuyor dedi bakalım bekleyeceğim bence kendilerininde haberi olmadığı şeyler oluyor bazen.

Dostum ev internetin ile diğer cihazlardan da giremeyip, mobil data ile aynı cihazlardan girdiğini söyledin. Modemleri de değiştirmişsin. Sorun kesinlikle ISS'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı