Turbox mantığı ile kâr edilir mi?

Turbox gibi X3440 gibi eski işlemcilerle ışıklı kasalı F/P sistemler toplayıp ufak bir kâr ile sitelerden 2000TL gibi uygun fiyatlara satsam sizce alıcı bulur muyum ve ufak da olsa bir kazancım olur mu?

Niye böyle bir şey yapmak istiyorsunuz? Turbox yetmedi bir de siz mi kandıracaksınız insanları?

Niye böyle bir şey yapmak istiyorsunuz Turbox yetmedi bir de sizmi kandıracaksınız insanları

Kandırarak satacağım diye bir şeyden bahsetmemiş i5 1. nesil koyup başlığa i5 yazacağım dememiş. Özelliklerini düzgün dürüst bir şekilde yazarsa kasasını ışıklı yapması kandırdığı anlamına gelmez.

Olur bence. Açıkçası ben param olduğunda girmek istiyorum bu işe. Dediğin gibi dandik işlemci dandik ekran kartı ışıklı da bir kasa koydun mu 3-5k'ya kakalarsın cahillere.
Peki insanları kandırmak olmuyor mu? Bence hayır. Bunca bilgiye erişim aracı varken sormayan, araştırmayan ve öğrenmeyen insanlar bu işin sorumlusudur. Şark kurnazı mantığıyla hareket edip ucuza iyisini alma peşinde olanlardır asıl sorumlu.
Not: turbox mağdurları kızgın atıyor 😁😁😁

Son düzenleme:
Olur bence. Açıkçası ben param olduğunda girmek istiyorum bu işe. Dediğin gibi dandik işlemci dandik ekran kartı ışıklı da bir kasa koydun mu 3-5K'ya kakalarsın cahillere.
Peki insanları kandırmak olmuyor mu? Bence hayır. Bunca bilgiye erişim aracı varken sormayan, araştırmayan ve öğrenmeyen insanlar bu işin sorumlusudur. Şark kurnazı mantığıyla hareket edipucuza iyisini alma peşinde olanlardır asıl sorumlu.

Hele hele düşünceye bak. Doktor sana diyor mu bilgiye erişim aracın var, kendini iyileştir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hele hele düşünceye bak. Doktor sana diyor mu bilgiye erişim aracın var, kendini iyileştir?

Hele cevaba bak. Ben kadavra üzerinde ameliyat yapıp deneyim elde edebilir miyim? Yada ilaç firmaları gelip bana test için ilaç verir mi? Aynı şey mi benim dediğimle?
Ama sen Google'a ekran kartı alırken nelere dikkat edilmeli yazarsan doğru bilgiye ulaşırsın. İhtiyacın olan bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen kasanın içinde neler var söylersen yani uyarını yaparsan kalan durum müşteriye kalacaktır. Yani kazıklanmış olsa bile bilinçli kazıklanmış olacak. Bana boş bir iş gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı