Çözüldü Turbox monitörde pikselleşme oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmT2456

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birden monitörde pikseller falan çıkmaya başladı. PC dondu kaldı sonra Power tuşuna basılı tutup kapatmak zorunda kaldım ve PC açamıyorum. Kendini yeniden başlatıyor falan. Monitörüm 75 Hz Turbox'un. Pahalı değil ama yeni, niye oldu anlamadım. PC durmadan yeniden başlıyor açılırken bir ara üç kere uzun bip sesi verdi. RAM'leri çıkardım hava tuttum falan, yerlerini değiştirip taktım. Bip sesi gitti. Fakat piksel çıkıp duruyor monitörde ve bu birden oldu. Nedenini dahi bilmiyorum. Monitör de yeni.

Şu an PC açılmıyor Windows 11 şifre girme yerine kadar geliyor giriyorum sonra pilseller geliyor PC kendini yeniden başlatıyor ve kapanıyor tekrar bu döngüye giriyor. Ve pc den anlayan birisiyim yani temiz kullanırım inanın ki neden oldu bilmiyorum.

Neden bir iyi olup bir kötü oluyor onu anlamadım ben.

Güzel kardeşlerim ben galiba yine bir ümitlendim. Bu sorun olmadan önce BIOS'u güncellemiştim son sürüme. Eski sürümüne geri getirdim şu an sorunsuz açıldı. Ama tabii yine korkuyorum olacak diye ama deneyeceğim size yazarım yine olanı biteni :)
BIOS güncellemenin sorun çözdüğünü bilirim de sorun yarattığını pek duymadım. Çözüldüyse ne âlâ ama çok da şaşırdım açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı