Turbox Monitörün açılıp kapanması

Lyonsss

Decapat
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler. Yaklaşık 4-5 ay kadar önce bir PC topladım. Bugün kasayı sağ tarafımdan sol tarafıma almak için kablolarını takıp çıkarmam gerekti. Taşmayı yaptıktan sonra monitör 50-55 dakika bir zamanla kendini kapatıp açmaya başladı. Kapanıyor ve 3-4 saniye sonra tekrar açılıyordu. Kablolarının hepsini temassızlık vardır diye kontrol ettim. Hiçbirinde bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Zaten toplam 2 kabloyla bağlı. Biri kendisinin Power kaynağı diğeri ise ekran kartına bağlanan HDMI kısmı. Tüm uçlarını kontrol ettim ama herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sorunun kasanın kendi Power kaynağından olduğunu düşünüyorum. Kasa 400W bir enerji kaynağına sahip. Ve bu ekran kartıma ve diğer donanımlara tam yetmiyor gibi geliyor. Monitöre gelecek olursak. Kendisi Turbox marka, 27 inç, 75 Hz, LCD bir monitör. Bu sorunun kaynağı nedir? Monitörü daha fazla kullanayım mı?

Sistemim:

NVIDIA GTX 1650 Ekran kartı

AMD Ryzen 5 3500X İşlemci

16 GB Dragos RAM

B450 M H anakart

480GB SSD depolama alanı

400W Enerji kaynağı (Markasını bilmiyorum)

Arkadaşlar sorun monitörü taktığım prizdeymiş. Prizi değiştirdikten sonra sorun ortadan kalktı. Hepinize benimle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı