Turbox neden tercih edilmiyor?

İnsanların bilgisizliğinden faydalanıyorlar. Mesela i7 işlemcili PC satıyor, pek bilmeyen kişiler i7 varsa iyidir diyor halbuki koydukları i7 7-8 yıllık. Bir de 1-2 kişiye para verip kendilerini övdürüyorlar. Bilmeyen ebeveynler çocuğumu sevindireyim diye alıyor, halbuki paralarını çöpe atmış oluyorlar. Bir de Izoly var o da bunların laciverdi.

İnsanların bilgisizliğinden faydalanıyorlar. Mesela i7 işlemcili PC satıyor, pek bilmeyen kişiler i7 varsa iyidir diyor halbuki koydukları i7 7-8 yıllık. Bir de 1-2 kişiye para verip kendilerini övdürüyorlar. Bilmeyen ebeveynler çocuğumu sevindireyim diye alıyor, halbuki paralarını çöpe atmış oluyorlar. Bir de Izoly var o da bunların laciverdi.

Bunların sonu gelmeyecek 5-10 sene sonra da Ryzen 1700 ve 2700'lerin R7 diye tüm sistemlere takıp satacaklar. 3300X alıp 1500X'i satışa koydum adam niye R5 yerine R3 aldın daha kötü diyor.

Ürünlerine şimdi baktım da gerçekten bu adamlar nasıl batmıyor? Bunları alan ahmaklar var mı gerçekten. Bİr bilgisayar gördüm 11k ve ne var içinde diye sorsanız söyleyeceğim tek kelime "hiç" olurdu.

Çin'den getirdiği kalitesiz fason ürünleri üzerine TurboX logosu basarak satan, şu anda yüzüne dahi bakılamayacak 1. nesil sanal çekirdeği dahi olmayan i7 işlemcileri oyun bilgisayarı kisvesi altında RGB aydınlatmalı kasalara koyup, insanlara kazık atmaya çalışan bir firmadır. Genel olarak GT 730 ekran kartı koyarak "4 GB Ekran Kartı" gibi etiketler yazarlar. Bu yüzden alınmaz.

Zeiron Dragos EBA gibi sistemler türemeye başladı.

Geri
Yukarı