Turbox PC'ler nasıl 20 FPS veriyor?

Sonuçta Turbox'da bilgisayar, nasıl 15 senelik bilgisayarlar da bazı yeni nesil oyunlarda düşük ayarlarda 25-30 FPS veriyorsa, aynı mantık.

Evet, merak ettiğim şey: Bu saçma sapan bilgisayar nasıl 20 FPS'ye çıkıyor?

Ryzen 3 1200 GT 1030 gibi bilgisayarları var 20 FPS bırak 50 FPS verir bazı oyunlarda i7 i5 birinci nesil ofis bilgisayarı çıkması bilgisayarlara oyuncu kasası koyuyorlar. Güzel bir yöntem satış için.

A
Ben beğeni kasmak için değil, öğrenmek için açıyorum bu konuları.
Konu açacağınıza sosyaldeki milyon tane konu arasından bir tanesini seçip okuyabilirsiniz. Seni bilmem ama cevabı belli soru ve konuların üzerine açılan aynı konular genellikle beğeni kasmak isteyen insanların uyguladığı taktik.

Yahu arkadaşlar kaç yıldır bu foruma üyeyim ama koyun sürüsü gibi her TurboX yazısını görünce uyduruk uyudruk, 2 3 beğeni alacağım diye şöyle yazmayın. GT 730 zaten 20 FPS verir. Mantıken i5 1.nesil kötü olsa da eski oyunlar için birebir.

Abi vallaha billaha. Sana %100'üm ile katılıyorum.
Ben %100000000 ile katılıyorum.

Bu tarz ilgi çekmek için açılan konulara ya onay verilmemeli ya da açıldığı gibi kilit vurulmalı. Hevesi kursağında kalsın bazı çocukların artık yeter.
Bu arkadaşın yorumunu haklı yorum ya da benzeri şekilde raporlarsanız belki sosyal modlarına ulaşabiliriz arkadaşlar.

Geri
Yukarı