TurboX TUR550 incelemesi

UYARI: Çöp marka, alınmaz, canlı bomba gibi şeyler yazacak iseniz yazmayın lütfen.

HD7850 Kartı satın aldım güç kaynağım yetmeyecekti bende değiştirip bunu aldım.

576f0c07-859d-4290-bedd-72aafefeea08.jpg
atomax-500w-4.jpg

Gerçek güç değerinin fotoğrafı aşağıda.

Ekran Alıntısı.PNG

3 gündür kullanıyorum.
HD7850,Q8200 sistemi gayet rahat besliyor.
GTX 760 taktım ondada sorun olmadı.
Fan çalışıyor ama ses yok (Cidden yok).

Aradım konuştum sordum neden bu kadar ucuz diye aldığım cevap ise şu.
''Üründen 2000 adet getirttik ürettiğimiz bilgisayarlarda kullandık ama fazla sayıda arttı bizde satma kararı aldık'' dediler.
Şuan 530 adet stok varmış.
Fiyat: 151 TL

Ürün Link: Power Supply Turbox Tur550 500watt 12cm Fanlı - n11.com

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    222,1 KB · Görüntüleme: 188
İlla o anda almak zorunda değilsiniz, 1 ay geçer 2 ay geçer High Power alırsınız ama anlatamam size Turbox müthiş marka size göre.

Bana göre müthiş marka falan değil benim için de dandik marka. Yazdığım mesajlara bak diğer konularda millete Turbox bilgisayar almasını önermedim. Çünkü o paraya daha iyi bilgisayarlar da alabilirlerdi. Ben bu ürünü aldığımda bunun dısında alabilecegim en iyi PSU TX marka 300W idi. Onu almadım bunu aldım ve sorun yaşamadım, yaşamış olsam ürünü bu kadar övmezdim merak etme.
Komik olan da Turbox'a laf eden adamın cbox marka PSU kullanması. 😆😆

Bana göre müthiş marka falan değil benim için de dandik marka. Yazdığım mesajlara bak diğer konularda millete Turbox bilgisayar almasını önermedim. Çünkü o paraya daha iyi bilgisayarlar da alabilirlerdi. Ben bu ürünü aldığımda bunun dısında alabilecegim en iyi PSU TX marka 300W idi. Onu almadım bunu aldım ve sorun yaşamadım, yaşamış olsam ürünü bu kadar övmezdim merak etme.

8 Yıl önce hazır sistem olarak alınmıştı bu sistem. Tam sistemi okusaydın belki kafan basardı ama sanmam.
Ve bu sistemi ben almadım.
'Hahaha' atmak çok eğlenceli değil mi?

TurboX'e ve size lafım yok. Sizin ne yaptığınız beni ilgilendirmez.

Normal durumda çalışmaması için hiç bir sebep yok. Ama olası bir elektrik kesintisi, yıldırım düşmesi sonucu akımın düzensiz, voltajın dalgalı gibi olumsuz durumlarda, o güç kaynağı umarım dayanır demekten başka bir şey elden gelmez.

Bunu bilerek aldıysanız, kullanıyorsanız, iyi günlerde kullanın. Diğer olumsuz yorumların sahiplerini engelleyin.

TurboX'e ve size lafım yok. Sizin ne yaptığınız beni ilgilendirmez.

Normal durumda çalışmaması için hiç bir sebep yok. Ama olası bir elektrik kesintisi, yıldırım düşmesi sonucu akımın düzensiz, voltajın dalgalı gibi olumsuz durumlarda, o güç kaynağı umarım dayanır demekten başka bir şey elden gelmez.

Bunu bilerek aldıysanız, kullanıyorsanız, iyi günlerde kullanın. Diğer olumsuz yorumların sahiplerini engelleyin.

Dosya Ekleri

• AD1CCA95-D8DA-4746-BF98-A61F0575CC6D.png
    AD1CCA95-D8DA-4746-BF98-A61F0575CC6D.png
    165,8 KB · Görüntüleme: 90
Bir arkadaşım almıştı bu tür markalardan İzoly falandı heralde.Usb 3.0 Girişi yoktu kasada daha bırakın psuyu ekran kartını daha 3.0 Girişi olmayan kasalarına sahiptiler

Valla sana sağlamı gelmiş. Ben de 7 yıl Everest PSU kullandım ve şu anda bile çalışıyor. Sana ve bana sağlamı gelmiş.

Vallahi sana sağlamı gelmiş. Ben de 7 yıl Everest PSU kullandım ve şu anda bile çalışıyor. Sana ve bana sağlamı gelmiş.

Everest'den çok cektim 1 kere patladi bende dalgasina konu açayım biraz eglenelim dedim herifler videoyu kaldirtti vallahi 😅 C4 gibi patlayan veverest PSU yazarsan o konuyu da görürsün 😆
Bir arkadaşım almıştı bu tür markalardan Izoly falandı herhalde. USB 3.0 girişi yoktu kasada daha bırakın PSU'yu ekran kartını daha 3.0 girişi olmayan kasalarına sahiptiler.

Kasalarinin yapilma amaci anlamayan kişilere itelemek ondan hiç suphem yok. Ama birkaç tanıdığıma bile bile o bilgisayarlardan aldirmisligim var. 399 liraya 1. nesil de olsa i5'li bilgisayar veriyorlardı, o zaman ikinci el Core 2 Duo'lu sistemler de ayni para idi ofiste kullanmasi için aldirmistim hala kullanıyor 😇

Everest'den çok cektim 1 kere patladi bende dalgasina konu açayım biraz eglenelim dedim herifler videoyu kaldirtti vallahi 😅 C4 gibi patlayan veverest PSU yazarsan o konuyu da görürsün 😆

Kasalarinin yapilma amaci anlamayan kişilere itelemek ondan hiç suphem yok. Ama birkaç tanıdığıma bile bile o bilgisayarlardan aldirmisligim var. 399 liraya 1. nesil de olsa i5'li bilgisayar veriyorlardı, o zaman ikinci el Core 2 Duo'lu sistemler de ayni para idi ofiste kullanmasi için aldirmistim hala kullanıyor 😇
Videoyu çok merak ettim, Veverest patlama videosu açılmıyor. Başka bir yere yüklediysen linkini atarsan sevinirim.

Videoyu çok merak ettim, veverest patlama videosu açılmıyor. Başka bir yere yüklediysen linkini atarsan sevinirim.

Hocam o videoyu kaldırmadım ne olduysa yok oldu mailler falan geldi kayboldu video. Uzerınden uzun zaman gectı ve vıdeoyu yedeklemedim maalesef bulma şansım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı