Turbox Vakası

Ben üzüldüm hocam o kadar çalışıyor dinlemedi ama kendisi de pişman zaten.

Hocam sizin yene iyi miş.
En azından sonuç olarak sizin haklı olduğunuz anlaşıldı.
Benim kuzenim bir tane RX 550, bir tane 120 GB SSD ve 4 GB RAM'e 2500 TL verdi.
O zamanlar bunların fiyatına internetten baktığımda 1000 TL ediyordu.
Şimdi ekran kartı fiyatları uçunca sürekli bana "RX 550 1500 TL işte hani bana laf ediyordun" falan diyor.

İlk başta bende alacaktım bu Turbox'lardan.
Fiyatları çok iyi geliyordu ışıklı mışıklı kasaları vardı. 😊
Sonra bu foruma üye oldum ve her şeyi öğrendim.
Artık ben Turbox almayın diye öneri yapıyorum.
Teşekkürler.😊

EBA canavarı. 🤣

Hakikaten ha benim de. İçim öyle bir rahatladı ki benim de başıma geliyordu böyle şeyler olmaz hayır dedikce bu Turbox'a yöneliyolardı. Tabii ucuz görünce Turbox'u benim, önerdiğim toplama sistemleri kötü diyorlardı birkaç eski müşteriler. Sonra aldıklarında Max 1 ay sonra kapıma geliyolardı. Bende gıcıklıktan 2 kat daha fazla alıyordum format vs diğer bakımları için. Şu an 4 aya bir format parası alıyorum Turbox kasalardan :D.

Arkadaşlar, geçen yılın ağustos'unda kötü ekipmanlarım varken 4750 TL'ye "Turbox" PC almıştım. Fakat i5 650 Falan değildi. 9400FLI "Turbox" RX580 8 GB'lı. PC alırken çok bilgim yoktu fakat araştıra araştıra ekran kartından korkmaya başlamıştım. Sonra piyasalar artınca ekran kartını 4400'e satıp 1650 aldım. Üstüne 144 Hz monitör mekanik klavye aldım. PC şu an benim için gayet yeterli. Valorant Forza Rocket League gibi oyunlar oynuyorum. Kısacası "Turbox" sayesinde 4750 TL'ye sadece PC alacakken, monitörlü ekipmanlı PC aldım. Kısacası Turbox çok iyi bir markadır, iyi ki var. :D

Benim "Turbox" maceramda bu şekilde. Sonu iyi biten nadir "Turbox" hikayelerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı