Turbox'un gazabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işin şakası yok arkadaşlar yakında piyasayı ele geçirecek Turbox. Yavaştan anakart, ekran kartı vs. görmeye başladım. Yakında biz bile Turbox kullanacağız gibi duruyor. :D.

Yok öyle olması için IQ'muzun %250'sini kaybetmemiz lazım.

Turbox tam olarak nedir?
Gamepower gibi bir şey mi?

10 yıllık parçaları, C4 PSU'ları ve dandik parçaları kullanan bir bilgisayar şirketi. İnsanlar ışıklarına kanınca maalesef alıyor. Gerçi benim bilgisayarımdan daha iyi ama bu kaliteli olduklarını göstermez.

Gamepower'in daha kaliteli olduğundan eminim. ( Turbox'dan )

Bu işin şakası yok arkadaşlar yakında piyasayı ele geçirecek Turbox. Yavaştan anakart, ekran kartı vs. görmeye başladım. Yakında biz bile Turbox kullanacağız gibi duruyor. :D.

Cooler Master ne güne duruyor. Şaka bir yana Turbox Amerika'da popüleşirse ne olur acaba?😅

Bu işin şakası yok arkadaşlar yakında piyasayı ele geçirecek Turbox. Yavaştan anakart, ekran kartı vs. görmeye başladım. Yakında biz bile Turbox kullanacağız gibi duruyor. :D
Harbiden bu ne yahu, bilgili kişilerde amcası alan, dayısı alan, kuzeni "RGB" diye beğenen. Korkmaya başladım 😱

10 yıllık parçaları, C4 PSU'ları ve dandik parçaları kullanan bir bilgisayar şirketi. İnsanlar ışıklarına kanınca maalesef alıyor. Gerçi benim bilgisayarımdan daha iyi ama bu kaliteli olduklarını göstermez.

Gamepower'in daha kaliteli olduğundan eminim. ( Turbox'dan )
C4 diyorlar diyorlar ben neden bahsediyorsunuz anlamadım ilk. Şimdi anladım PSU'dan bahsediyormuşsunuz. :D

Anlık olarak arkadaşın DC'sinde mute yedim açılsın bakalım neler yaşanacak :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı