Turbox'un kötü olma nedeni ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FX 9590

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Muğla
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Turbox alınmaz kuralını Technopat'taki herkes biliyor.
Peki bunun nedeni ne? Turbox'daki sorun ne?

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Turbox alınmaz kuralını Technopat'taki herkes biliyor.

Kullandıkları işlemciler çok eski. Genellikle i5, i3 750 kullanıyorlar ki bu işlemciler çok zayıf işlemciler.

Eski, aynı zamanda kalitesi tartışmalı parçaları bir araya getirip yeni sistem diye donanımdan anlamayan, özellikle genç yastaki tüketiciye satması. Bunlar firmanın güvenilirliğini sarsan şeyler doğal olarak.

10 yıl öncesine ait işlemci kullanıyorlar. i7 yazıp göz boyuyorlar. 3-5 ay sonra ölecek sistemleri satıyorlar. Kasalara renkli fanları döşeyip insan kandırıyorlar. Uyumsuz ve kalitesi bileşenlerini saymıyorum.

Kullandıkları işlemciler çok eski. Genellikle i5, i3 750 kullanıyorlar ki bu işlemciler çok zayıf işlemciler.
Hocam i5 650 taktıklarını ben de biliyorum ama şöyle bir şey var.
Bu adamlar GTX 750 ve R7 350 gibi az çok iyi olan kartlardan da satıyorlar, bunlar neden kötü oluyor? Sahte ekran kartı mı satıyorlar?

Anakartını kullandım, adamlar her şeyden ucuza kaçmış. Çin'de üretilen merdiven altı firmaların anakartlarına marka basıp satıyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı