Çözüldü Turk Telekom internet bağlantısı yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Penthos Music

Centipat
Daha fazla  
Önceden dowland hızı 8'e kadar geliyordu, ping 25 23 arası idi. Fakat şimdi çok fazla düştü. Neden acaba?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden dowland hızı 8'e kadar geliyordu, ping 25 23 arası idi. Fakat şimdi çok fazla düştü. Neden acaba?

Eki Görüntüle 672116

Testi yanlış siteden yapmışsın, en doğru sonuçları speedtest.net veriyor. speedtest.net sitesinden test yap, sonuçları buraya at. Zaten testi yaptığında sana paylaşım linki veriyor.

Çözüm
Öncelikle Merhaba seni de CGN havuzuna atmış olabilirler. Modem arayüzüne gir gelen internetin ip'sine bak. Bir de Bu adresten ip'ne bak arasında fark varsa seni cgn havuzuna atmışlar. CGN havuzundaydım geçen hafta daha sonra şikayet edince düzelttiler şimdiki internetim;
Ekran görüntüsü 2020-09-18 114536.png

Pek farketmiyor diye biliyorum.
Fark ediyor. Ben speedtest.net'den yaptım 34download ve 5.80upload çıktı. hiztesti.net'ten yaptım ilk 8mbps çıktı sonra da 40mbps çıktı.
Öncelikle merhaba seni de CGN havuzuna atmış olabilirler. Modem arayüzüne gir gelen internetin IP'sine bak. Bir de Bu adresten IP'ne bak arasında fark varsa seni CGN havuzuna atmışlar. CGN havuzundaydım geçen hafta daha sonra şikayet edince düzelttiler şimdiki internetim;Eki Görüntüle 672128

Hocam internet sağlayıcınızın adı ne? Bende de Türk Telekom 35Mbps internet var. 34Mbps download, 5.80Mbps'de upload çıkıyor.

Fark ediyor. Ben speedtest.net'den yaptım 34download ve 5.80upload çıktı. hiztesti.net'ten yaptım ilk 8mbps çıktı sonra da 40mbps çıktı.

Hocam internet sağlayıcınızın adı ne? Bende de Türk Telekom 35Mbps internet var. 34Mbps download, 5.80Mbps'de upload çıkıyor.
Türk Telekom Altyapılı Millenicom. Tahattüt yok ve 89,90TL
Turknet kullanıyorum, 1 haftadır inanılmaz yavaşlama oluyor genel sorun olabilir mi? Gerçi benim modemde de sorun olabilir kapatıp açıyorum ara ara düzeliyor.
CGN havuzu olabilir çünkü TürkNet açıklama yapmıştı. (Açıklama)

Yeni konular

Geri
Yukarı