Turkcell 4.5G İnternet ile yayın yapılır mı?

xzeroq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Turkcell'in bu modeminden alacağım. Bu internet ile yayın yapabilir miyim?

1544159794511.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell 4.5G hatlı telefonun varsa bir laptopla internetini paylaş deneme yayını yap...
en sağlık bilgiyi o şekilde elde edersin.Zira aynı evde odalar arasında bile performansı fark ediyor..

Bunu almanı tavsiye etmiyorum. Gerçekten pişman olacaksın. Ülke de 4.5G hiç stabil değil. Bütün operatörleri denedim 4.5G sini hız testlerinde telefonun yerini 10CM bile değiştirsen fark ediyor. Online oyun yayını yapacaksan ping sorunu ve kopmalarla karşı karşıya kalman muhtemel. Böyle yayın yapacağına hiç yapma veya bu kararını bir süre ertelemeni tavsiye ederim. 280 TL’de çok tuzlu bir fiyat, verilir mi dersen verilmez ona o para.

öncelikle hepinize teşekkür ederim ilginiz için. Peki altyapısı olmayan, 30 yıllık alt yapı kullanan bir yerde yaşıyorum. Başka bir alternatif yol yok mu ? kaba örn. uydu ile fiber hızı sağlanan net veya o tarz bir izlenim.

öncelikle hepinize teşekkür ederim ilginiz için. Peki altyapısı olmayan, 30 yıllık alt yapı kullanan bir yerde yaşıyorum. Başka bir alternatif yol yok mu ? kaba örn. uydu ile fiber hızı sağlanan net veya o tarz bir izlenim.

Recap abi dediğin ürün'le ilgili konu açmış, birkaç güne onlar'a gelir test yaparlar ona göre sen'de alabilirsin. Turkcell Superbox Sınırsız 4.5G Paketi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı