Turkcell cayma bedelini karşılıyor mu?

Emirhan Kayabaş

Hectopat
Merhaba 1 sene önce babam benden habersiz eve Türk Telekom'dan internet bağlatmış. İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası Adına 20 GB AKN. 20 GB bitmeden 4 Mbps, bittikten sonra 1 Mbps'e düşüyor. Bu hız bana hiç yetmiyor film izlemek yok dizi yok YouTube'dan video izleyeceğim arkadaşlarım 1080P60 kalitede izliyor ben 360-240p arasında bir kalitede izliyorum. İki kişi aynı anda internette geremiyor. 1 sene bunu böyle kullandım artık yeter ya paketimi değiştireceğim ya da başka bir internet sağlayıcısına başvuracağım. Başka bir internet sağlayıcısına geçersem taahhüt denen lanet şey var. Turkcell Superonline geçmek istiyorum bana uygun en iyi paketler orada. Turkcell bizim cayma bedelini karşılıyor mu acaba? Ya da belli bir kısmını. Yazı firmalar bize geçin cayma bedelinizin şu kadarı biz karşılıyoruz diyor fakat Turkcell'de böyle bir şey görmedim. Bilgi olan cevaplayabilir mi acaba. Cidden artık evde bir şey indirmek ölüm gibi AKN denen şey bu tarifede kalkmadı saat sabah 8 de 100 KB civarında bir indirme yapıyor 1 GB bir dosyayı üst taraftaki komşum 5 dk'da yaparken ben 1 ya da 1.5 saate yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turknet 31 temmuza kadar 480 tl karşılıyor ama önce türk telekomu arayıp cayma bedelinin kaç lira olduğunu öğren. Ona göre araştırma yap derim. Yeni fiyatlarla 1000 lira bile çıkarabilirler. Ben türktelekom kullanıcısıyım. Gayet memnunum 2018 sonu taahtüt imzaladım iki yıllık 24 mbps 150gb akn ama sene başı sınırsız oldu şuan 300 gb falan indirme ve yükleme yapıyoruz ve sıkıntı olmuyor 😀😀

Turknet 31 temmuza kadar 480 tl karşılıyor ama önce türk telekomu arayıp cayma bedelinin kaç lira olduğunu öğren. Ona göre araştırma yap derim. Yeni fiyatlarla 1000 lira bile çıkarabilirler. Ben türktelekom kullanıcısıyım. Gayet memnunum 2018 sonu taahtüt imzaladım iki yıllık 24 mbps 150gb akn ama sene başı sınırsız oldu şuan 300 gb falan indirme ve yükleme yapıyoruz ve sıkıntı olmuyor 😀😀

Bende o akn denen lanet şey bu pakette kalmıyormuş aslında Türk Telekom da sorun yok babamın bilip bilmeden kendi kafasına göre internet bağlatması ama Bana upload denen şey lazım ve en iyi upload ı Superonline veriyor. Ama bu cayma bedeli sorun onu da halledebilsem sorun kalkacak. 100 Kb indirme yapıyorum en fazla

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı