Turkcell Fiber nasıldır?

Dostum bir de bir şey sormak istiyorum konuyla alakasız ama, "gigapat", "hectopat" tagları nasıl geliyor forum işlerinde yeniyim de.
Forumda puan kazandıkça artıyor.

Forumda puan kazandıkça artıyor.

Teşekkürler dostum bilgi için. 🙂

Biz Turkcell'i aradık bina sakinleri olarak. Sizde talep edebilirsiniz.
Minimum kaç kişinin araması lazım?
Kaç gün sonra kurulum oluştu?
Diğelim site sakinlerini çoğu aradı ve alt yapı yapıldı, arayan herkes zorunlumu tarife yapmakta?
Yardımcı olursan sevinirim

Buram buram cahillik kokuyor biri bir mesaj atmış ardından gelen yanlış bilgilendirmeler utandırdı.

Bahsi geçen kampanya SOL fiber üzerinde satışta FTTH ise her türlü kaldırır FTTB ise port kapasitesi her türlü 100+ mbps'dir.

Altyapınız her türlü size satacakları paketi destekliyor 200 mbps almak isterseniz MDU kapasitesine bakın.

Minimum kaç kişinin araması lazım?
Kaç gün sonra kurulum oluştu?
Diğelim site sakinlerini çoğu aradı ve altyapı yapıldı, arayan herkes zorunlumu tarife yapmakta?
Yardımcı olursan sevinirim.

Dostum minimum 5 hane olmalı, 5 hane zorunlu tarife yapmalı, bize yaklaşık 10 15 gün sonra kurulum yapıldı.
Buram buram cahillik kokuyor biri bir mesaj atmış ardından gelen yanlış bilgilendirmeler utandırdı.

Bahsi geçen kampanya SOL fiber üzerinde satışta FTTH ise her türlü kaldırır FTTB ise port kapasitesi her türlü 100+ mbps'dir.

Altyapınız her türlü size satacakları paketi destekliyor 200 mbps almak isterseniz MDU kapasitesine bakın.
Soylediğin gibiymiş dostum, 200mbps destekliyormuş altyapımız,desteklenmeyecek tarifeler satılmıyormuş sordum bu gün.

Dosya Ekleri

• IMG_20201204_181717.jpg
    IMG_20201204_181717.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı