Turkcell fiber paket önerisi

sality.at

Picopat
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar. TTNET taahhütüm doluyor ve internet paketi arıyorum. Ben öğretmenim, 17 saat Zoom'da canlı dersim var. Evde 2 çocuğum daha var. Haliyle onların da dersi var. Altyapım fiber altyapı. Artık Turkcell'e geçmek istiyorum. Çünkü TTNET altyapısı dslam, Turkcell altyapısı ftth. Sizce Turkcell'de "25 Mbit sabit internet + 18.00-06.00 arası 100 Mbit internet + EBA'da 100 Mbit = 100 TL" mi yoksa "35 Mbit sabit internet + EBA'da 100 Mbit = 110 TL" mi almalıyım? Ya da TTNET'te devam mı etmeliyim? Açıkcası TTNET'te hiç sorun yaşamadım. (Lütfen Milleni, TürkNet ya da NetSpeed önermeyin.)

Paketlerin linklerini bırakıyorum:

25 Mbit: Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
35 Mbit: Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE

---EDİT: 25 Mbit olan paket ikinci yıl 110 TL'ye çıkıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar. TTNET taahhütüm doluyor ve internet paketi arıyorum. Ben öğretmenim, 17 saat Zoom'da canlı dersim var. Evde 2 çocuğum daha var. Haliyle onların da dersi var. Altyapım fiber altyapı. Artık Turkcell'e geçmek istiyorum. Çünkü TTNET altyapısı dslam, Turkcell altyapısı ftth. Sizce Turkcell'de "25 Mbit sabit internet + 18.00-06.00 arası 100 Mbit internet + EBA'da 100 Mbit = 100 TL" mi yoksa "35 Mbit sabit internet + EBA'da 100 Mbit = 110 TL" mi almalıyım? Ya da TTNET'te devam mı etmeliyim. Açıkcası TTNET'te hiç sorun yaşamadım. (Lütfen Milleni, TürkNet ya da NetSpeed önermeyin.)

Paketlerin linklerini bırakıyorum:

25 Mbit: Turkcell Uçuran Fiber Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
35 Mbit: Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE
35 Mbit iyidir, evde çocuk da var üstelik yani bağlanan cihaz sayısı arttıkça 25 Mbit ilerleyen zamanlarda yetmeyebilir, EBA'da zaten 100 Mbit vereceği sorun olmayacaktır, 10₺ için 10 Mbps feda etmeye değmez.

Alabiliyorsan bunları al. Upload hızına ihtiyaç duymuyorsan.
Upload hızı yüksek olsun istiyorsanda.

Bunlara bütçe ayıramam dersende. 18.00-06.00 100 Mbps olan daha mantıklı olur. Yoğun saatlerde yüksek hız gerekli oluyor.
@mustafakaplan yoğun saatlerde 25 Mbps olan pakette 100 Mbps verıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı