Turkcell GNÇ60GB tarifesi iyi midir?

Emir Gürler

Decapat
Daha fazla  
Selamlar herkese, 1 ay sonra paketim bitiyor, 2 yıldır Türk Telekom kullanıcısıydım 15 GB kullanıyordum ondan önce Full turkcelliydim şu an Turkcell'i özlemişliğim var ve geçmeğide düşünüyorum şu: GNÇ60GB paket ilgimi çekti 10 TL'ye 20 GB düşüğüde var ama 10 TL için değmez diye bunu tercih ediyorum. Sizce alınır mı? Şu an Turkcell sağlayıcıları çekim güçü ideal mi? Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'e geçme. Çok pahalı ek paketleri. Ben şu an kullanıyorum. Paketim bitti. 30 lira ek pakete veremem. Vodafone'a geçip Pass paketleri kullanacağım. Sınırsız sosyal ve sınırsız video Pass paketleriyle şu an bana göre en avantajlısı Vodafone. Turkcell'de paketler kısıtlı ve aşırı pahalı. Vodafone daha ucuz.

300TL 80GB + 20.000 Dakika 20.000SMS 12 ay geçerli hazır kart pakedi var. Bunu aratarak paket hakkında bilgi alabilirsiniz.
300TL 80GB + 20.000 Dakika 20.000SMS 12 ay geçerli hazır kart pakedi var. Bunu aratarak paket hakkında bilgi alabilirsiniz.
Çok pahalı paket gibi gelebilir ama 12 ay geçerli 300TL den bahsediyoruz. Aylık 26TL gibi bir fiyata denk geliyor.

Son düzenleme:
Eğer kullanıyorsan iyi bir tarife gibi geldi bana. Evinde Wi-Fi varsa önermem şahsen o kadar yüksek paketi. Bende 1 senemi doldurdum iyi ki geçmişim Turkcell’e diyorum. Ek paketleri pahalı oluyor. Ama şu ana kadar hiç ek paketlik bir işim olmadı. Zaten GNC alıyorsan uygulamasında haftada 2 kere çatlat, dijital operatör uygulamasında da bir kere olup, haftada toplam 3 kez hediye alırsın. Hediyeler de fiyata göre değişiyor. Bunu alırsan yüksek GB gelir, ek pakete ihtiyaç duymazsın.

VDSL var 100 Mbps kullanıyorum ama tatile çıkmayı düşünüyorum, yine de evde olsam bile 15 yetmiyordu sanırım alacağım çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell'e geçme. Çok pahalı ek paketleri. Ben şu an kullanıyorum. Paketim bitti. 30 lira ek pakete veremem. Vodafone'a geçip Pass paketleri kullanacağım. Sınırsız sosyal ve sınırsız video Pass paketleriyle şu an bana göre en avantajlısı Vodafone. Turkcell'de paketler kısıtlı ve aşırı pahalı. Vodafone daha ucuz.

Vodafone'un çekim gücü düşük.

Ama çektiği yerlerde de çok avantajlı. Yaşadığın çevrede Vodafone iyiyse Turkcell'den uzak duracaksın.

Vodafone genel olarak 4.5G de ses/kapsamaya önem verdiği için bütün şebekeleri Radyolink'li neredeyse, yani sinyale önem verdiğini ve 4.5G hızına önem vermediğini görüyoruz, 10-20 ₺ fazla ver kanser olma, en fazla 1 paket sigara parasıdır. Turkcell bu sporu yapıyor, sahalarında bütün bandwithler 20 ve bütün bandları veriyor üstüne fiberle beslenmiş baz olunca hızlar akıyor.

Geri
Yukarı