Turkcell hat işlevsiz

Bilgehan Kartal

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Ben lise öğrencisiyim, birkaç ay önce lise öğrencilerine dağıtılan hat + tabletlerden ben de hak kazanmıştım. Turkcell hat verdiler, telefonumun 2.SIM girişine takarak diğer hattımla birlikte birkaç ay sorunsuz kullandım. Zaten çok kullandığımı söyleyemem fakat kendi hattımdaki internet bittiği zaman acil durumlarda onun internetini kullanıyordum vb. işime yarıyordu. Fakat son bir aydır telefon Turkcell SIM'i algılamasına rağmen hattın hiçbir işlevi kullanılamıyor. Ne interneti kullanabiliyorum, ne arama, ne mesaj. Aynı şekilde arama ve mesaj da alamıyorum. Belki telefonla bir alakası vardır diye düşündüm fakat başka cihazda denediğimde yine aynı sonucu aldım. Bir süredir telefona reset atmak istiyordum, bu olay da çıkınca format atmayı da denedim, yine aynı sonuç. Ne sebep olmuş olabilir buna? Durduk yere bir anda oldu bahsettiğim olay. Hattı devlet verdiği için fatura ödeyememe gibi bir problem de olamaz, devlet ödüyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okullar kapandığı için hattı şimdilik iptal etmiş olabilirler. Normalde Türk Telekom hat vermeleri lazımdı, siz şanslıymışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı