Turkcell hediye internet yerine paketten harcıyor

EmrahGK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Paketim bitmek üzereydi ve 11 MB kalmıştı. O 11MB'i bitirmeden hızlıca GNÇ Çatlat hediyesi olarak 1 GB kazandım ve hiçbir şeyden habersiz kullanmaya başladım. Meğer paketten kullanmış yaklaşık 600 MB interneti. Üstelik hediye paketimde 1023MB hala duruyor. Müşteri hizmetlerine bağlandım ama bu sorunumu birkaç kelimeyle anlatacak kadar yaratıcı olamadığım için sinirlenip kapattım :D. Paket aşımı diyorum bana güncel faturamı söylüyor ve faturamda hiçbir problem yok olması gereken tutarda.

Yazarken fark edip bakayım dedim faturam gerçekten de olması gereken miktarda :D. Ayrıca ekran görüntülerinden anlaşılacağı üzere aşım olarak gözüküyor. Hatta aşım yapıldığına dair mesaj bile geldi, faturam normal. Garip.
Ekran görüntüleri:

IMG_20210812_165645.jpg

Screenshot_2021-08-12-16-43-21-148_com.ttech.android.onlineislem.jpg

Screenshot_2021-08-12-16-43-25-408_com.ttech.android.onlineislem.jpg

IMG_20210812_165449.jpg

Son düzenleme:
Hediye geldiğinde mobil veriyi kapatıp açmanız lazımdı yaptınız mı?

Bu zamana kadar hiç öyle bir şey yapmadım ve sorun çıkmadı ilk defa sizden duyuyorum :). Bir de moderatör arkadaş düzeltirse sevinirim çünkü ortada fazladan çıkan bir fatura yok.

@Yener K.

Son düzenleme:
Hediye internet geldiğinde uçak modu açıp kapatın bu her zaman kurtarır. Faturanız ilerleyen saatlerde yükselir, aşım paketi tanımlandıysa, hiçbir firma parasını kimse de bırakmaz...

Hediye internet geldiğinde uçak modu açıp kapatın bu her zaman kurtarır. Faturanız ilerleyen saatlerde yükselir, aşım paketi tanımlandıysa, hiçbir firma parasını kimse de bırakmaz...
Sorun şu aşım tanımlandı fakat faturaya yansıtılmamış. Muhtemelen bir Turkcell personeli düzeltti durumu, ben öyle düşünüyorum en azından.

Geri
Yukarı