Turkcell kampanyası çok mu?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaşlar merhaba.

Vodafone belasından kurtulmak istiyorum, İstanbul'un göbeğinde çekmiyor resmen. Her neyse, Turkcell'de çok kampanya var mı? Bir arkadaş bana dedi ki: "Turkcell'den 2 GB internetli paket alsan, 5 GB interneti kampanya ve hediyelerle alırsın, toplam 7 GB internetin olur" dedi. Yani bayağı hediye falan varmış.

Doğru mu bu? Doğruysa, 3-4 GB internetli paket alırım, gerisini hediyelerle falan tamamlarım. Turkcell kullananlar bilgilendirirse sevinirim.

Arkadaşlar merhaba.

Vodafone belasından kurtulmak istiyorum, İstanbul'un göbeğinde çekmiyor resmen. Her neyse, Turkcell'de çok kampanya var mı? Bir arkadaş bana dedi ki: "Turkcell'den 2 GB internetli paket alsan, 5 GB interneti kampanya ve hediyelerle alırsın, toplam 7 GB internetin olur" dedi. Yani bayağı hediye falan varmış.

Doğru mu bu? Doğruysa, 3-4 GB internetli paket alırım, gerisini hediyelerle falan tamamlarım. Turkcell kullananlar bilgilendirirse sevinirimher.

Her ben her paket alışımda 7 günlük 2 GB veriyordu ama salla kazandan bir şey çıkmıyor 3 saatlik 6 saatlik 1 GB çıkıyor başka çıkmıyor.

Genelde Turkcell'de internet sıkıntısı yaşamazsın diyorlar ve evet bu doğru. Salla Kazan, Çatlat Kazan gibi kampanyalar ile bir şekilde internet kazanıyorsun.

Turkcell'de kampanya yok. Salla kazan yapıyorum ne hikmetse bip ve SMS veriyor. Annemin telefonunda bile aynı internet hariç ne kadar çöp ödül varsa. Bu konu yüzüne 2 kere şikayet oluşturdum. Bir işe yaramadı. Çekim gücü iyi ama o da bir gerçek.

GNÇ paketlerini kullanırsan hediye bol. Çatlat Kazan’ı yeni keşif ettim.
BBA03DB1-6D82-4273-B939-A3FEF6DF1C3A.png

Geri
Yukarı