Turkcell mi Türk Telekom mu?

Türk Telekom'u tavsiye ederim yıllardır kullanırım çok büyük bir sorun yaşamadım tek eksisi verdikleri modemin biraz dandik olması onun dışında gayet iyi, alt yapım bakır kablo olmasına rağmen 24 mbps altına düşmeden kullanıyorum kota yok oyunlarda da ki ping değerleri de 45-80 arası.

Anladığım kadarıyla kimisi memnun kimisi değil fiber de olmadığı için altyapımda bu firmalara böyle fiyatlar vermek gereksiz yeni konu açıyorum. Netspeed vs türknet

Evet efendim ben de Turknet düşünüyorum, yakında geçiş yapacağım. Problem yaşayıp da müşteri hizmetlerine derdini anlatamayan insanların şikayeti nedeniyle düşünceliyim.
Ben müşteri hizmetleri kapanmamışken müşterisiydim. 15-16 gün internetsiz kaldığımı biliyorum. Müşteri temsilcileri zaten robot gibi sürekli aynı şeyleri söylüyorlar. YAPA'da iseniz geçmiş olsun. Ping değerleriniz VAE'ye göre tavan yapacak. Benim santrale uzaklığımı bahane ederek VAE ile aynı hızı verdiler. Şuan Netspeed kullanıyorum. Turknet'ten katbekat daha iyi. Müşteri temsilcileri işi bilmeyen insanlar değiller. Aradığında sorununa güzelce çözüm arıyorlar.
Ağ tarafında yeterli bilgiye sahibim, keşke benden kaynaklı bir sıkıntı olsa :) Türknet'in kendi veya kiraladığı altyapıda problem olursa onun çözülmesini beklemek problem olabiliyor.
Eğer bir sorun çıkarsa probleminize Turk Telekom ekipleri bakıyor. O da şansınıza sizin bölgenizde ilgili değillerse hiç bakmıyorlar bile.

Bölge bölge verdiği hizmet kaliteleri değişiyor ikamet ettiğim yerde ikisini de kullandım. Turk Telekom kat kat daha iyiydi. Turkcell Superonline çok çok kopuyordu her gün aradığımı bilirim.

Geri
Yukarı