Turkcell mi, TurkNet mi?

curiousoftech

Kilopat
Turkcell altyapınız fiber mi? Fiber altyapıysa kesinlikle Turkcell derim. Turknet'in yeni fiyatlandırmasıyla tercih edilmesi pek mantıklı değil. Eğer VDSL altyapı ile tercih yapacaksanız Netspeed önerebilirim.

Geçiş süreciyle ilgili rehber:

KS
KS
AhmetDEMİR47

AhmetDEMİR47

Centipat
Daha fazla  
İkisi de değil. Turkcell'in fiyatları biraz pahalı. TurkNet'te sözlerini tutmamasıyla gözümüzden düştü. Başka ISS seçeneğiniz yok mu? NetSpeed, Comnet gibi. @AhmetDEMİR47
Diğer ISS'lere de bakabilirim mantıklı olan varsa, ayrıca söylemeyi unutmuşum oyun oynayan birisiyim, bu sebeple pingim az olmalı.

Turkcell altyapınız fiber mi? Fiber altyapıysa kesinlikle Turkcell derim. Turknet'in yeni fiyatlandırmasıyla tercih edilmesi pek mantıklı değil. Eğer VDSL altyapı ile tercih yapacaksanız Netspeed önerebilirim.

Geçiş süreciyle ilgili rehber:

Şimdi NetSpeed'e baktım o da bayağı iyi gözüküyor mantıklı olan nedir hocam? Altyapım VDSL diye biliyorum.

KS
KS
AhmetDEMİR47

AhmetDEMİR47

Centipat
Daha fazla  
Daha fikirleri olanlar yazabilir arkadaşlar, dediğim gibi oyunlarda ping istemiyorum en iyi ISS hangisi olur? (Turknet ve Turkcell dışında da önerisi olan varsa yazabilir.)

Makaleler
30
Yer
Bahçelievler
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: H81H3-M7 Anakart
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: WD10EZEX
RAM: 8 GB DDR3 Bellek
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galax GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Turkcell altyapısı evinizde yoksa önermem.
  • Tıklanet
  • Tbtnet
  • Netspeed
  • Poyraznet
  • İnternet kutusu
  • Şoknet
  • Pelicell
  • Netgalaksi
  • Comnet
  • TurkNet
Değerlendirebilirsiniz.

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
6 senedir Turkcell fiber kullanıyorum. Kampanyaları beni çok rahatlatıyor. 200/20 internete 170TL ödüyorum. Zamanında 100/5 interneti ücretsiz şekilde kampanya dahilinde 100/10 yapmışlardı. Müşteri hizmetleri çok hızlı ve teknik ekibi çok hızlı şekilde geliyor evinize. Çok da yardımcı oluyorlar.

Yukarı