Turkcell pişmanlıktır

Matador26

Centipat
Turkcelin mukemmel kampanyası aylık sadece 200TL. Evet yanlış duymadınız 200TL. Sözde 24Megabit ama hizmette sınır tanımıyorlar artık. Şaka bir yana yazıktır abicim buneya superbox aldık şehrin göbeğindeyiz. 1MEgabit internet Allah kitap için nerede yaşıyoruz kaçınçı yüzyıldayız? Superbox almak isteyen tanıdığınız varsa bu fotorafı gösterin yeter.
sadsdaasddsa aturkc.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcelin mukemmel kampanyası aylık sadece 200TL. Evet yanlış duymadınız 200TL. Sözde 24Megabit ama hizmette sınır tanımıyorlar artık. Şaka bir yana yazıktır abicim buneya superbox aldık şehrin göbeğindeyiz. 1MEgabit internet Allah kitap için nerede yaşıyoruz kaçınçı yüzyıldayız? Superbox almak isteyen tanıdığınız varsa bu fotorafı gösterin yeter. Eki Görüntüle 474400
Almadan önce kullandığınız yerde deneme yapılmadı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 130₺ ödeyip belirtilen hızı alıyorum. Superbox kutunuz ZTE ise üzerindeki "SIG" işaretine bakın, kaç tane çizgi var. Çizginin çok olduğu yere koyun, aldığınız şey kablolu hat değil mobil hat yani internetin çekmediği yerin altında yere koyarsanız Türkcell´in suçu olmaz :/ Lütfen ev içinde konum değiştirip mümkünse cam kenarına koyun, eğer yine olmaz ise arayıp bildirin hakkınız.

Ben 130₺ ödeyip belirtilen hızı alıyorum. Superbox kutunuz ZTE ise üzerindeki "SIG" işaretine bakın, kaç tane çizgi var. Çizginin çok olduğu yere koyun, aldığınız şey kablolu hat değil mobil hat yani internetin çekmediği yerin altında yere koyarsanız Türkcell´in suçu olmaz :/ Lütfen ev içinde konum değiştirip mümkünse cam kenarına koyun, eğer yine olmaz ise arayıp bildirin hakkınız.
Aynen, Turkcell'in suçu yok, Turkcell ticaretinin peşinde, yatırım yapmadan, masraf etmeden, para harcamadan para kazanmanın peşinde ve tebrik ederim adamlar kazanıyorlarda. Bulunulan bölgede yoğunluk fazla ise baz istasyonundan kaynaklı sıkıntılar yaşanıyor. Bu tamamiyle Turkcell'in baz istasyonlarının yetersizliğinden, sinyal kalitesinin kötü olmasından kaynaklı.

Sanırım altyapınız yoktu bu durumda yapılacak tek şey eğer taahhüt vs. yoksa gidin Türkcell bayisine "Siz benle dalga mı geçiyorsunuz?" diyin ve çok kullanmadıysanız 200 den daha az bir fatura çıkartıp iptal ettirin. Yani az daha hızlı olsaymış modem çökermiş.

Aynen, Turkcell'in suçu yok, Turkcell ticaretinin peşinde, yatırım yapmadan, masraf etmeden, para harcamadan para kazanmanın peşinde ve tebrik ederim adamlar kazanıyorlarda. Bulunulan bölgede yoğunluk fazla ise baz istasyonundan kaynaklı sıkıntılar yaşanıyor. Bu tamamiyle Turkcell'in baz istasyonlarının yetersizliğinden, sinyal kalitesinin kötü olmasından kaynaklı.
Farkındaysanız eğer normal şartlarda bile çekmesi aşırı zor olan bir yere koyduysanız dedim öyle şeyler yapılırsa eğer tabi ki de Türkcell suçlu. Yıllardır Türkcell kullanıyorum ve diğer hatların çekmediği yerlerde gayet iyi hız alabiliyorum. Bize de kurulumdan önce gelip test ettiler ve bu taşınabilir cihaz olduğundan başka yerlere taşıdığımda da sorun yaşamıyorum. Önemli olan çektiği yeri bulmak. Eğer mobil cihazda çekipte wifi cihazında çekmiyorsa ya cihaz bozuktur ya da cihazın konumu yanlıştır.

Mobilde Turkcell kullanıyorum ve çekim+internet hızım idare eder (sizinkine göre çok çok iyi), küfürdür bu (200 TL'ye bu kalite) sizin başınıza gelenler, taahhütsüz ise gidin ya daha ucuz bir paket ile değiştirin veya kapattırın, değmez paranızı çöpe atmamış olursunuz (5G teknolojisi ile geçilseydi bunlar yaşanmazdı bence).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı