Turkcell pişmanlıktır

Vodafone, Avea kullanıp çekmediği için ya da interneti yavaş olduğu için telefonumu isteyen çok kişi oldu. 8-9 yıldırda Turkcell kullanırım diğerleri çektiği halde Turkcell'in çekmemesine hiç rastlamadım.
Hocam ben de öyle biliyordum, etrafımdaki herkes de öyle diyordu ama alakası bile yokmuş.

Ayıp gerçekten. Kardeşim sen önce Turkcell ile iletişime geçtin mi? Geçtin de gelmediler mi, geldiler de çözemediler mi, yoksa telefona mı bakmadılar? Sen elinden geleni yaptın mı? Yapmadıysan yap, yaptıysan da bizi bilgilendir.
Dün 5-6saatliğine Turkcellin Çorlu Genelinde Sıkıntı Varmış (Sık sık oluyor insanı sıkıyor) Aradım öğrendik ama 200tlye Alınırmı Diye sorarsanız yaklaşmayın bile derim. Ping genelde lol, csgo ,pubg farketmez 100'den aşşağı olmuyor.Şey derseniz modemi çeken yere koy kardeşim çeken yerde. bunca paralar kazanıyorlar baz istasyonlarını düzeltmek yada iğleştirmek bu kadar zor olmamalı dimi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı