Çözüldü Turkcell rahat paketleri her ay değişiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Hat dayımın üstüne rahat pakete geçmek istiyordum dayım Turkcell bayisine gitti hattım için gerekli şeyleri söyledi ama Turkcell çalışanı rahat paketler her ay değişiyor ve bir kere girdikten sonra çıkmanız çok zor demiş. Bu doğru mu?

"Paket süresi aylıktır ve aynı fatura dönemi içerisinde 1 defa alınabilir."
"Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşterilerimiz tekrarlı paket alımını SMS, Turkcell bayileri veya Müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edebilecektir."
"Tekrarsız paket alan müşterilerimiz SMS, Online (turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulamamız), Turkcell Mağazaları, Müşteri Hizmetleri kanallarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir."

Koşullarını attığım paketteki gibi detaylardan okuyabilirsiniz: Rahat Star 2 GB Paketi

"Paket süresi aylıktır ve aynı fatura dönemi içerisinde 1 defa alınabilir."
"Paketi her ay otomatik olarak yenilenecek şekilde alan müşterilerimiz tekrarlı paket alımını SMS, Turkcell bayileri veya Müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edebilecektir."
"Tekrarsız paket alan müşterilerimiz SMS, Online (turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulamamız), Turkcell Mağazaları, Müşteri Hizmetleri kanallarından diledikleri zaman yeniden paket alabileceklerdir."

Koşullarını attığım paketteki gibi detaylardan okuyabilirsiniz: Rahat Star 2 GB Paketi

Benim sorum şu aynı paketi her ay alabilecek miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı