Turkcell Superbox Hızı

Mert096

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Turkcell Superbox'a bir bakayım dedim ve 129 TL'ye sınırsız internet yazıyordu. Aşağıda 10 Mbps'ye kadar yazıyor fakat onun altında 375Mbps'ye kadar destekler diyor. Ben Superbox alsam 129 TL'ye sadece 10Mbps mi kullanabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız pakete göre değişir. 10 Mbit alırsanız 10 Mbit üzerini kullanamazsınız. 375 Mbps modemij desteklediği en yüksek hızdır ve teoriktir. Türkiye genelinde bulunduğunuz konuma göre 30 ila 100 Mbit arasında hız alabilirsiniz eğer 4.5G olan paketi alırsanız. En son siteye baktığımda sadece 10 Mbit Sınırsız ve kotalı paketler vardı. 4.5G Sınırsız paket ya kaldırılmış ya da gizlenmiş.

Aldığınız pakete göre değişir. 10 Mbit alırsanız 10 Mbit üzerini kullanamazsınız. 375 Mbps modemij desteklediği en yüksek hızdır ve teoriktir. Türkiye genelinde 30 ila 100 Mbit arasında hız alabilirsiniz eğer 4.5G olan paketi alırsanız. En son siteye baktığımda sadece 10 Mbit sınırsız ve kotalı paketler vardı. 4.5G sınırsız paket ya kaldırılmış ya da gizlenmiş.
Unlost tan gördüm de bayağı yüksek değerler alıyordu. Eğer 129 TL'ye 10Mbps ise değmez almaya. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unlost tan gördüm de baya yüksek değerler alıyordu. Eğer 129 tl ye 10mbps ise değmez almaya. Teşekkürler.
Unlost gibi yayıncılar anlaşmalı kullanıyorlar. Onlar için özel paket veya özel avantajlar sağlanmıştır. Eğer taşınabilir internete ihtiyacınız yoksa almaya pek gerek yok.

Turkcell Superbox ilk çıktığında 4.5G üzerinden unlimited bir hız sağlayabiliyordu yani 4.5g full çektiğinde gerçektende 370 360mbps hız alabiliyordunuz fakat sonrasında birşeyler oldu ve bunu kısarak 10 20mbps gibi değerlere indirdiler. Sadece anlaşmalı kişiler/şirketler full paketi kullanabiliyor diye biliyorum

Superbox seçeneğiniz yoksa alınacak bir ürün,
Benim evimin bulunduğu konumda altyapı olmadığı için mecburen kullanıyorum ve eve 129 TL ye 10MPS hız alıyorum bu fiyata çok çok daha iyi paketler alınabilir.Hiç avantajı yok mu, tabi ki var bir yere giderken yanınızda taşıyabiliyorsunuz tabi ki uzun seyahatler için kafeye bir çay içmeye gidiyorum superbox'da yanıma alayım gibi bir şey olmuyor yaklaşık 30cm yarım kiloluk harici güç isteyen bir kutuyu yanınızda taşıyamıyorsunuz.
Üstte de belirttiğim gibi başka seçeneğiniz yok ise superbox alabilirsiniz.

Ben baktığımda bir miktar paraya 10 Mbps hız daha alabiliyorduk, belki bu miktarı isteğe göre artırabiliyoruzdur.
Müşteri hizmetlerini arayıp bütün hususlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ben baktığımda bir miktar paraya 10 Mbps hız daha alabiliyorduk, belki bu miktarı isteğe göre artırabiliyoruzdur.
Müşteri hizmetlerini arayıp bütün hususlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
En uygun sınırsız paket 129TL den başlıyor oda vergiler hariç, geri kalan paketler kotalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı