Turkcell Superbox taşınabiliyor mu?

Bende kullanıyorum.
Aracımda Spotify uygulamasını kullanabilmek için sürekli bagajda duruyor.
Gittiğim her yere de götürüyorum.
Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık fakat internet hızı olarak iyi denemez.

Adam Spotify için internet almış ya la arabaya.

Biliyorum ama işte onun bile sıkıntı çıkardığını söyleyenler var.
Hayır taşınabiliyor. Ama hız kaybı yaşıyorsun. Ping sorunu yaratmıyor. Bizzat yaptım. Öğrenci olduğum için şehir değiştirerek kullandım.

Ben vodafone redbox kullanıyorum farklı lokasyonda kullandığım için ek 30 tl istediler, ben kabul etmedim. Bu şekilde kullanıyorum sorun olmuyo, kabul etsem 30 tl kitliyceklerdi her ay. Haritadan konumuma bakıyorum, alakasız yerlerde gösteriyo net değil konum, çünkü içinde gps yok. Baz istasyonundan nerden çekse orayı gösteriyo, tahmini. Gösterdiği yerle alakam yok çoğu zaman arada 2-3km var. 120 km uzaktada kullandım, 30 tl istemeleri dışında bişey olmadı, onuda kabul etmedim ödemiyorum.

Ben vodafone redbox kullanıyorum farklı lokasyonda kullandığım için ek 30 tl istediler, ben kabul etmedim. Bu şekilde kullanıyorum sorun olmuyo, kabul etsem 30 tl kitliyceklerdi her ay. Haritadan konumuma bakıyorum, alakasız yerlerde gösteriyo net değil konum, çünkü içinde gps yok. Baz istasyonundan nerden çekse orayı gösteriyo, tahmini. Gösterdiği yerle alakam yok çoğu zaman arada 2-3km var. 120 km uzaktada kullandım, 30 tl istemeleri dışında bişey olmadı, onuda kabul etmedim ödemiyorum.
Hocam Redbox hangi paketi kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

Hocam Redbox hangi paketi kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
Limitsiz olanı kullanıyorum. Hız olarak 16 mbps download, 7 mbps upload alıyorum. 6 aydır kullanıyorum internette kopma falan yaşamadım şimdiye kadar, memnunum. Ping olarakta söylersem league of legends oyununda 30-35 pingle oynuyorum, speedtest te ise 13 ping gösteriyor.

Geri
Yukarı