Çözüldü Turkcell Superonline ağ şifresi değişim sonrası internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s3yit

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorun başlıktaki gibi, şifreyi değiştirdikten sonra hiçbir şekilde kablosuz bağlantı kuramıyorum. Resetlersem yeniden kurulum denen şey nedir? Biz yapabiliyor muyuz bu işlemi?

Çözüm
Hocam bir de bağlanacağınız cihazda ağa sağ tık yapıp unut deyip tekrar şifre girerek dener misiniz?
Sürücüyü yeniden kurabilirsiniz. Sıfırlama yapabilirsiniz. Windows 10'a geçebilirsiniz.
Hocam telefonlarda, 2 laptopda (birisi Windows 10 zaten) hiç birinde çalışmıyor sadece benden kaynaklı olamaz.
Sürücüleri güncelleme miş olabilirsin
Modemin sürücülerini indirip kur.
Modemin sürücüleri derken? Geldiğinden beri hiç bir şey yapmadım kullanıyordum öylece..

Hocam telefonlarda, 2 laptopda (birisi Windows 10 zaten) hiç birinde çalışmıyor sadece benden kaynaklı olamaz.

Modemin sürücüleri derken? Geldiğinden beri hiç bir şey yapmadım kullanıyordum öylece..
Modeminiz arıza yapmış olabilir. Eğer modem firmware güncellerseniz ki bildiğim kadarıyla Türkcell kendi yapıyor. Size problem yaratabilir. En iyisi müşteri hizmetleri ile irtibata geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı