Çözüldü Turkcell Superonline ağ şifresi değişim sonrası internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

s3yit

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorun başlıktaki gibi, şifreyi değiştirdikten sonra hiçbir şekilde kablosuz bağlantı kuramıyorum. Resetlersem yeniden kurulum denen şey nedir? Biz yapabiliyor muyuz bu işlemi?

Çözüm
Hocam bir de bağlanacağınız cihazda ağa sağ tık yapıp unut deyip tekrar şifre girerek dener misiniz?
İşe yaradı hocam, müşteri hizmetlerinden daha kısa sürdü :confused: Sağ olun, diğer cihazlarda şu anlık denemedim. 🙃
İşe yaradığına sevindim. İsterseniz şifreyi değiştirebilirsiniz, sonra aynı bu yöntemle bağlanırsınız. Zaten her seferinde unut demenize gerek yok kendi bağlanır sadece şifre değiştiğinde bunu yapınız. Bir de çözüm olarak rapor ederseniz.

Hocam çok basit modemin USB çıkışının üstünde küçük bir nokta var ona basılı tut sonra modemin bütün ışıkları sönecek sonra sabit yanmalarını bekleyin daha sonra kablo ile bilgisayardan tarayıcına 192.168.1.1 adresini gir default kullanıcı adı: admin default şifre: superonline bunları gir.
Bu kısma gel.

Eki Görüntüle 858666

Daha sonra buraya tıkla internet için kullanıcı adı ve şifreni gir bilmiyorsan müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

Eki Görüntüle 858680

Eğer olumlu sonuçlanırsa en iyi cevap seçer misiniz?
Hocam neden üsteliyorsunuz? Arkadaş sorunu çözdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı