Turkcell Superonline alınır mı?

deathflow581

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200Mbps'lik Turkcell Superonline alınır mı sizce? Turkcell Instagram yorumlarında gömmüşler Turkcell'i ama diğer internetlerin çoğu da yorumlarda kötüleniyor örneğin: TurkNet, Vodafone vb. sizce alınır mı?

Arkadaşlar 200Mbps'lik Turkcell Superonline alınır mı sizce? Turkcell Instagram yorumlarında gömmüşler Turkcell'i ama diğer internetlerin çoğu da yorumlarda kötüleniyor örneğin: TurkNet, Vodafone vb. sizce alınır mı?

Turkcell Superonline 2015 yılından beri kullandığım internet. Alınır. Bazen 120 MBPS verdikleri oluyor 100 MBPS pakette.

Alınır ama cayarsanız fırıncı küreği gibi hesap çıkartıyorlar aklınızda bulunsun.

Yorumlarda çok fazla kötü yorum var aklımda çok şüphe var.

Ayda 150 TL değil mi?

Hayır modem ücreti kalan ödemelerin belirli bir kısmı bunların hepsini toplayıp size ödetiyorlar ben caymıştım 2 yıllık tahütten son 4 ay kala pakedim 100Mbps fiber kampanyasıydı bunun sonucunda bana 937 TL bir fatura çıkardılar kendileri.

Yani kısacası caymayacaksanız piyasadaki en iyi ISS öyle Türk Telekom gibi saçma sapan internet kesilme olayları hiç olmuyor.

Arkadaşlar 200Mbps'lik Turkcell Superonline alınır mı sizce? Turkcell Instagram yorumlarında gömmüşler Turkcell'i ama diğer internetlerin çoğu da yorumlarda kötüleniyor örneğin: TurkNet, Vodafone vb. sizce alınır mı
Gerçekten iyi bir altyapınız var ise hiçbir sıkıntı olmaz. Durum nedir? Ben de Turkcell Superonline kullanıyorum. 1.5 Yıl önce Türk Telekom'dan geçtim, çok memnunum bir sorununu yaşamadım henüz. Sorun şu altyapınız gerçekten iyi mi?

Gerçekten iyi bir altyapınız var ise hiçbir sıkıntı olmaz. Durum nedir? Ben de Turkcell Superonline kullanıyorum. 1.5 yıl önce Türk Telekom'dan geçtim, çok memnunum bir sorununu yaşamadım henüz. Sorun şu altyapınız gerçekten iyi mi?

Taşınacağımız yerde altyapı fiber var.
Hayır modem ücreti kalan ödemelerin belirli bir kısmı bunların hepsini toplayıp size ödetiyorlar ben caymıştım 2 yıllık tahütten son 4 ay kala pakedim 100Mbps fiber kampanyasıydı bunun sonucunda bana 937 TL bir fatura çıkardılar kendileri.

Yani kısacası caymayacaksanız piyasadaki en iyi ISS öyle Türk Telekom gibi saçma sapan internet kesilme olayları hiç olmuyor.

Cayacağımızı düşünmüyorum.

Taşınacağımız yerde altyapı fiber var.
O halde bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Size Turkcell'in Superonline Fiber 24MBPS'lik paketinin hız testini paylaşayım.
Edit: Hız testi güncel. Biraz önce yaptım.

Dosya Ekleri

• Turkcell1.png
    Turkcell1.png
    29,2 KB · Görüntüleme: 199

Geri
Yukarı