Turkcell Superonline alınır mı?

TTNET gördüğünüz yerden koşarak hatta olmadı sürünerek kaçın.

Ben şu an iç tesisat kötü olmasa memnunum o da ek yapıldığı için kablonun vermesi gerek hız düşük. Şu an 36 Mbps alabilirken. Ankastrede yapılan ölçümde 60 Mbps down/51 Mbps upload geliyor. Simetrik paket sunulsa rahat 50/50 simetrik alabiliyorum.

Türk Telekom'un fiber altyapısında bir kere bile sorun yaşayan görmedim. Türk Telekom kesinlikle xDSL hatlarda başarısız. Yine de size önerim Millenicom olacaktır. 100 Mbps interneti 100 TL'ye veriyorlardı galiba.
Müsteri hizmetleri nasil? -bayisi olmayan bir sağlayıcı sanırım uzaktan olduğu için müşteri hizmetleri benim kulum kölem olmalı.

Türk Telekom'un fiber altyapısında bir kere bile sorun yaşayan görmedim. Türk Telekom kesinlikle xDSL hatlarda başarısız. Yine de size önerim Millenicom olacaktır. 100 Mbps interneti 100 TL'ye veriyorlardı galiba.

XDSL'de aslında başarısız değiller. Biliyorn sen benim durumu kablomda ek yapıldığı için bana düşük hız geliyor. Normalde 60 Mbps down/51 Mbps upload alabiliyorum ki. Santral uzaklığı 500 metre benim onu da biliyorsun. Caddemdeki Türk Telekom'un sorumluluğunda olan kabloda çok iyi bir şekilde kablolama yapılmış.

Müsteri hizmetleri nasil? -Bayisi olmayan bir sağlayıcı sanırım uzaktan olduğu için müşteri hizmetleri benim kulum kölem olmalı.

TürkNet VDSL'de sadece hizmet veriyor. Fiberde vermiyor. Veren tek iki firma var adam akıllı olan Türk Telekom ve Millenicom verebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı