Turkcell Superonline Boşta Port Olmama Sorunu

Eren Kaplan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Screenshot_2016-02-04-16-04-00.png

Yaklaşık 20 gün önce Superonline'ın 16mbit'e kadar 50 GB AKK'si olan tarifeyi bağlattım. Bağlandığı günden beri hızım 1mbit'i geçmedi. Defalarca kez müşteri hizmetleri, sosyal paylaşım ekibiyle konuşmama rağmen sorunu çözemediler. Önce altyapı dediler kontrol ettim kablomda ne bir ek ne bir oksitlenme var. Bunu ilettim bu kez de sorun porttan dediler. Portumun arızalı olup olmadığını soruyorum cevaplamıyorlar. Lafı dolandırıp başka boş port olmadığını söyleyip altyapımın 1mbiti desteklemediğini söylediler. Ben 2 ay öncesinde de superonline kullanıp 6mbitin altına düşmüyordum. En son ücretsiz iptal etmek istiyorum dedim mail adresi verdi ve boşta port olmadığını yazıp 1mbit desteğimin olmadığını yazmamı söyleyip yardımcı olacaklarını söylediler. Az önce ttneti aradım ve boşta port olduğunu söyleyip altyapımın 16mbite kadar desteklediğini söylediler. Şimdi ben ne yapmalıyım bana bir yol gösterin kafayı yemek üzereyim 20 gündür yapmadığım şey aramadığım insan kalmadı. Daha önce böyle bir olay başına gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı