Turkcell Superonline, download hızım çok düşük

Bu hız testini Türkiye'de mi yaptınız?
Upload download'dan yüksek. Aman Allah'ım! Gözlerime inanamıyorum! :D

Bu hız testini Türkiye'de mi yaptınız?
Upload Download'dan yüksek. Aman Allah'ım! Gözlerime inanamıyorum! :D.

İşte sorun burada :D dowlandımın daha yüksek olması gerek.
Bize de aynısını yaptılar hatta 1Mbps'e düşmüştü aradık çözdüler müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler...
Bağlantıda önerdiğim yöntemleri dener misiniz?

Deneyeceğim.
Superonline'ın kendi çektiği fiber kablo bölgesinde misiniz? Yoksa kendi altyapılarını kullanmıyorlar diye biliyorum?

Bilmiyorum. O dediğinize nasıl bakabilirim?

Bizimki de Turkcell Superonline ilk geldi 50 Mbps download 40 Mbps upload verdiler sonradan 15'e kadar düştü. Bizimki 15 Mbps'lik paketmiş ilk ay biter bitmez lap diye düştü şaşkınlığa düştüm ama sonradan anladım. Bizimki düşünce babam direk aradı müşteri hizmetlerini aynı günde 2 defa 1'er saat 1 Mbps almak iyi canını sıktı. Sonraki aramada gelip modem değiştirilince düzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bu vedoya bakar mısınız?

Bizimki de Turkcell Superonline ilk geldi 50 Mbps download 40 Mbps upload verdiler sonradan 15'e kadar düştü. Bizimki 15 Mbps'lik paketmiş ilk ay biter bitmez lap diye düştü şaşkınlığa düştüm ama sonradan anladım. Bizimki düşünce babam direk aradı müşteri hizmetlerini aynı günde 2 defa 1'er saat 1 Mbps almak iyi canını sıktı. Sonraki aramada gelip modem değiştirilince düzeldi.

Artık bende oyle yapacagım. Cünkü bu durum benim de canımı sıkmaya başladı. Bir film bile izleyemiyorum dogru düzgün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de bu vedoya bakar mısınız?

Böyle yaparsam müşteri hizmetleri illaki bir şey uydurur ve modemi değiştirmek istesem bile değişmezler. O yüzden şu anlık yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı