Turkcell Superonline hangi 100 Mbps paket alınmalı?

Arkadaşlar ben eve 100 Mbps paketlerden almak istiyorum. Fakat hangisini alacağımı bilmiyorum. Hangisini almalıyım? Ve yanında hangi modemi almamı belirtirseniz sevinirim. (modemi kasaya bağlayacağım yani kablolu)
Turkcell'den şaşmayın hocam. Turknet artık eski Turknet değil maalesef. 3 ayda 750 TL'ye yakın param gitti ve üstelik benim hakkımı bile savunmuyorlar. Portum başkasına verilmiş ama adamlar bana ücretli hizmet verip gelip kontrol ettirebiliriz diyorlar. Her sorunda benden para talep ediliyor. Bugün iptal ettirip TT'ye geçtim. Turkcell yoktu bizim burada olsa direk Turkcell'e geçerdim.

Arkadaşlar yeni yapılmış bir siteye tasincagimiz için TurkNet kullanan cok yok ve çekmiyor sanırım.
Diğer internet servis sağlayıcıların web sayfalarından yapabilir misiniz?

Millenicom ve TurkNet alt yapıda var Türk Telekom'da var ama maksimum 100 Mbps yazıyor hepsinde.
Turkcell'den şaşmayın hocam. TurkNet artık eski TurkNet değil maalesef. 3 ayda 750 TL'ye yakın param gitti ve üstelik benim hakkımı bile savunmuyorlar. Portum başkasına verilmiş ama adamlar bana ücretli hizmet verip gelip kontrol ettirebiliriz diyorlar. Her sorunda benden para talep ediliyor. Bugün iptal ettirip TT'ye geçtim. Turkcell yoktu bizim burada olsa direk Turkcell'e geçerdim.

Hocam biz Turkcell Superonline tercih edeceğiz zaten bu arada TT en son geçeceğiniz internet olsun.

Arkadaşlar yeni yapılmış bir siteye tasincagimiz için TurkNet kullanan cok yok ve çekmiyor sanırım.

Millenicom ve TurkNet alt yapıda var Türk Telekom'da var ama maksimum 100 Mbps yazıyor hepsinde.

Hocam biz Turkcell Superonline tercih edeceğiz zaten bu arada TT en son geçeceğiniz internet olsun.
Benim burada en iyi hizmeti malesef onlar veriyor hocam yoksa geçmezdim mecbur kaldığım için seçtim. Tercih değil mecburiyetten :(

Turkcell'den şaşmayın hocam. Turknet artık eski Turknet değil maalesef. 3 ayda 750 TL'ye yakın param gitti ve üstelik benim hakkımı bile savunmuyorlar. Portum başkasına verilmiş ama adamlar bana ücretli hizmet verip gelip kontrol ettirebiliriz diyorlar. Her sorunda benden para talep ediliyor. Bugün iptal ettirip TT'ye geçtim. Turkcell yoktu bizim burada olsa direk Turkcell'e geçerdim.
Modeme kadar kablo kontrolü yapmıyor, bunun için para istiyorlar. TT çalışanları baştan savıyor. Bu gibi problemler olduğu zaman Turknet müşterisinin arkasında durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı