Turkcell Superonline yeni modem sistemine geçiyor

fiendhunter

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
MMORPG farmcısı
Arkadaşlar.
Yaklaşık bir saat önce Superonline'dan bir yetkili aradı. En son ne zaman modem değiştirdiğimi sordu. 'En son, yıldırımlar düştüğünde bölgedeki bütün internet kullanıcılarının modemleri bozulmuştu, o zaman değiştirdim' dedim.
Türk Telekom'un altyapısından kaynaklı yıllardır süregelen sorunları konuştuk, tartıştık. Bu sorunların önüne geçmek amacıyla modemleri değiştirerek 4.5G destekli modem bağlantısını yapmak istediklerini belirtti. Bu sayede Türk Telekom'un işleri yavaşlatmak için yaptıkları sabotajları ve kasti hız düşürmelerinin önüne geçmek istediklerini belirttiler.
Yeni modem 4.5G olduğu için artık mevcut altyapıyı kullanmak yerine, baz istasyonunu kullanacak. Kullanılan abonelik aynı şekilde devam edecek.
Yarın gelip kurulumu yapacaklar. Hız/Ping/Bağlantı kalitesi konusunda güncellemeyi o zaman ekleyeceğim.

Kullandığım paket; 25Mbit platin paket
Güncel
08.11.2018 14:16
Screen Shot 18-11-08 at 02.24 PM.PNG

Son düzenleme:
Kullandığınız paketin fiyatı nedir ve AKK veya kota var mı? Burada altyapı zayıf fakat 4G üzerinden güzel internet hızlarına erişebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı