Turkcell Superonline'a 100 Mbps pakete geçmek için özel mesaj

Ümit Şahin87

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım
Turkcell Superonline'a 100 Mbps pakete geçmek için özel mesaj attım.

Mesaj: Tekrar merhaba, ben bedensel engelliyim Turkcell faturalı hattım var ve evdeki interneti 100 Mbps'ye çıkarmak istiyorum yeni 5G VDSL modem de aldım, Turkcell’lilere Özel 100Mbps Platin Paket'e engelli indirimi uygulamanız mümkün mü? Eğer mümkünatı varsa geçmek istiyorum 100 Mbps pakete.

Sizce olumlu yanıt gelir mi?

Dosya Ekleri

• 2020-04-17_002808.jpg
    2020-04-17_002808.jpg
    154,1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Superonline'a 100 Mbps pakete geçmek için özel mesaj attım.

Mesaj: Tekrar merhaba, ben bedensel engelliyim Turkcell faturalı hattım var ve evdeki interneti 100 Mbps'ye çıkarmak istiyorum yeni 5G VDSL modem de aldım, Turkcell’lilere Özel 100Mbps Platin Paket'e engelli indirimi uygulamanız mümkün mü? Eğer mümkünatı varsa geçmek istiyorum 100 Mbps pakete.

Sizce olumlu yanıt gelir mi?

Biz içlerinde olmadığımız için bilemeyiz ama twitter türkcell müşteri hizmetleri ile mesajlaşarak daha detaylı bir bilgi alabilirsin. Eğer olumlu yanıt verilir ise seni başvuru sayfasına yönlendiriyorlar başvurunu alıp müşteri hizmetleri seninle iletişim kuruyor. Müşteri hizmetleri aramadan önce engelli olduğun bilgisini teknik ekiplere iletiyorlar.

Zaten neredeyse her paketin bir engelli ve şehit yakını gazi varyasyonu bulunuyor. Bu paketlerde devlet çok düşük vergi alıyor veya hiç almıyor bu sayede operatör çok daha uygun fiyata paket verebiliyor.

Biz içlerinde olmadığımız için bilemeyiz ama twitter türkcell müşteri hizmetleri ile mesajlaşarak daha detaylı bir bilgi alabilirsin. Eğer olumlu yanıt verilir ise seni başvuru sayfasına yönlendiriyorlar başvurunu alıp müşteri hizmetleri seninle iletişim kuruyor. Müşteri hizmetleri aramadan önce engelli olduğun bilgisini teknik ekiplere iletiyorlar.
Evet twitter'dan yazdım.

Dosya Ekleri

• 2020-04-17_012619.jpg
    2020-04-17_012619.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 44
Bizde abimin evine almayı düşünüyoruz da acaba geri dönüşlerini bildirebilir misiniz? Bazı paketlerde %20-25 arası indirim yapıldığı yazıyor. Acaba bu paketin indirimli fiyatı ne olur?

Bizde abimin evine almayı düşünüyoruz da acaba geri dönüşlerini bildirebilir misiniz? Bazı paketlerde %20-25 arası indirim yapıldığı yazıyor. Acaba bu paketin indirimli fiyatı ne olur?
Tabiki yazacağım yanıtı.
Yanıt: Ekranlarımızda yapılan iyileştirme çalışmaları nedeniyle size ne yazık ki şu an destek olamıyoruz. İlerleyen saatlerde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
Lokma lokma paket veriyorlar. Türknet veyâhut Millenicom'a geçeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı