Turkcell Superonline'a geçilir mi?

Schwesty_

Hectopat
Şu anda TTNET kullanıyorum. Taahhütü Şubat'ta bitiyor. Turkcell de 3 ay ücretsiz kampanyası yapıyor şu an. Evimin altyapısı maksimum 16 Mbps destekliyor. Fiber desen hiç yok. Sizce şuna geçsem hiç değilse 10 Mbps falan alabilir miyim? TTNET'de 1 Mbps alınca mutlu oluyorum :D

Şu anda TTNET kullanıyorum. Taahhütü Şubat'ta bitiyor. Turkcell de 3 ay ücretsiz kampanyası yapıyor şu an. Evimin altyapısı maksimum 16 Mbps destekliyor. Fiber desen hiç yok. Sizce şuna geçsem hiç değilse 10 Mbps falan alabilir miyim? TTNET'de 1 Mbps alınca mutlu oluyorum :D
Fiber yoksa mutlaka VDSL vardır. TürkNet veya Millenicom'a bakın derim.

Fiber destekliyorsa geçin derim. Superonline kullanıcıyım. Tabiki her altyapı aynı olmaz ama Superonline'ın hizmeti iyi.

Fiber altyapısı yoksa vdsl kullanın. eski bir turkcell çalısanı olarak söylemelıyım kı gerçekten sorunlu bir firma. modem iadesi ister modemı teslım alır ama modem ucretı cıkartır.

mıllenıcom kullanıyorum 35 mbps aylık 80tl'ye

ayrıca tahhattutsuz firmalar tavsıye ederım.

Altyapı yoksa nereye geçerseniz geçin yine Telekom alt yapısını kullanacaklar ve yüksek ihtimalle hat eski olduğu için yine hız sorunu yaşayacaksınız. Fiber altyapı talebin de bulunun diyeceğim ama bireysel bir yapı ise işiniz zor.

Geçme kardeşim kullanıyorum istanbuldayım aylık 75 tl ödüyoruz 16 mbit hız veriyorlar. Babam bana sormadan yenilemiş paketi en iyi Türknet, kağıt üstünde en iyisi Türknet gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı