Turkcell Superonline'a geçilmeli mi?

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ttnet'i bırakıp Turkcell Superonline geçmeyi planlıyorum. Kullanan arkadaşlar varsa lütfen gördüğü sorunları ve olumsuz yönlerini söyler misiniz ?

Evinize geliyorsa tabii ki geçin. Memnun olan çok. Fibere geç ama, ADSL olunca yine aynı performansı alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
ADSL'de değişen bir şey olmaz. Farkı görmek istiyorsan fibere geçeceksin.
Yaklaşık 3-4 yıldır Superonline FiberNET müşterisiyim. TTNet'ten geçtiğinde Şahin'den Ferrari'ye geçer gibi oluyorsun.

ADSL'e geçtim gerçekten kafam çok rahat. Kullandığım bunca zamandır 1-2 kez sorun oldu, onlar da kısa süreliydi. Geç kafan rahat etsin. FiberNet geç tam olsun rahat et.

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNet kullanıcısı isen ve ADSL kullanıyor isen Turkcell Süper Online fiber internet paketine geçtiğinde indirmekten korktuğun her şeyi indireceksin/upload edebiliceksin emin ol. Ben şahsen gece kuşu tarifesini kullanıyorum (Araştır derim) gündüz 25 MB iken akşam 12'den 6 ya kadar 50 MB yükseliyor vede kotaya ( AKK ) işlemiyor. :)

Geç kardeşim. Yakın bir zamanda ben de Superonline'a geçeceğim, bu Ttnet yanılmıyorsam 2 ay'ı geçik bir zamandır 16 Mb/s olan hızımı 400-500 Kb/s olarak gagalıyor (veriyor), sanırım 10 defadan fazla aradım hep çözeriz deyip oynanıyorlar.

Paket güzel ama bütçeme göre biraz pahalı. Resimde de gördüğümüz üzere 89 TL'ye kadar çıkıyor.

trckl.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı