Turkcell Superonline'dan TurkNet'e geçilir mi?

Clowxzz

Decapat
Daha fazla  
Antalya Konyaaltı'nda yaşıyorum ve Turkcell Superonline kullanıyorum. Arkadaşım ikisi de aynı altyapıyı kullanıyorsa hızın çok değişmez dedi ama TurkNet neredeyse 10 kat daha hızlı bir internet sunduğunu söylüyor arada 30 TL fark olan TurkNet'e geçmeli miyim?

Antalya Konyaaltı'nda yaşıyorum ve Turkcell Superonline kullanıyorum. Arkadaşım ikisi de aynı altyapıyı kullanıyorsa hızın çok değişmez dedi ama TurkNet neredeyse 10 kat daha hızlı bir internet sunduğunu söylüyor arada 30 TL fark olan TurkNet'e geçmeli miyim?
Türknet sitesinden altyapı testi yapabilirsiniz. Hızınıza bakarsınız ona göre geçebilirsiniz. Türknet kullanıyorum bir sorunum yok.
Türknet sitesinden altyapı testi yapabilirsiniz. Hızınıza bakarsınız ona göre geçebilirsiniz. Türknet kullanıyorum bir sorunum yok.

Antalya konyaaltı'nda yaşıyorum ve Turkcell Superonline kullanıyorum. Arkadaşım ikisi de aynı altyapıyı kullanıyorsa hızın çok değişmez dedi ama TurkNet neredeyse 10 kat daha hızlı bir internet sunduğunu söylüyor arada 30 TL fark olan TurkNet'e geçmeli miyim?

Bir arkadaşım 1 yıldır kullanıyor çok sordum hiçbir sorun yaşamadım dedi sana ne hız alıcağını söylüyorlarsa harbiden alıyorsun altyapınada bağlı olarak altyapı olsa TurkNet'e geçerdim 16Mbps'e 100TL veriyorum şaka gibi gelen de 6Mbps.

Altyapını sorgula dediğimde öyle kalıyor sadece buton koyulaşıyor.
İlginç yaşamamıştım hiç. Başka kapı numarası deneyebilirsiniz o da olmazsa en yakın binaya bakabilirsiniz. Tahmini sonuç olur en azından. En kötü arayıp direkt sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı