Turkcell T20 Stok ROM Atma Rehberi

Merhaba,
Öncelikle T20 ile alakalı sistemsel bilgi ve android bilgisi olmayanlar için çok kolay anlatımlı bir hizmet sunmuşsunuz. Bu konu ile alakalı Cassana ve Burak Alkan isimli arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Çevremdeki tüm insanları android sorunları ile alakalı bu web siteye yönlendireceğim. Tekrar tekrar emeğinize sağlık.

Sanırım cihazınız Root olmadı. Turkcell ROM'u root etmek için henüz bir yöntem yok. Hangi ROM'u yüklediniz cihaza?

Evet ROM'u yükledim ama Turkcell uygulamalari falan gitmedi. Acaba olmamış mı? General Turkey yükledim, ya da yükledigimi sanıyorum. :confused:

Şu an Spain ROM yükledim Turkcell uygulamaları gitti.

Fakat bu ekran gelmiyor:

6- Şimdi telefon kapalı iken, telefonun ses açma tuşuna basılı tutun ve parmağınızı kaldırmadan, telefonun açma/kapama tuşuna basın. İki tuşa beraber, takriben 5-6 sn kadar basılı tutun. Eğer burayı başarı ile yaparsanız Mavi yazılar ile yazılmış "Android system recovery <3e>" adlı bölüme gelmiş olacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende Spain Rom unu yükledim ve gayet güzel çalışıor. Çok teşekkür ederim. Fakat geri dönüş olurda diye turkcell in orjinal rom unu nerden bulabiliriz acaba..Çünkü Huawei nin sitesinden indirlilmiyorda...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı