Turkcell T20 Stok ROM Atma Rehberi

Henüz rootlama işlemini yapmamış olsam da flash player sorununuza çözüm olmayı isterim. Nereden bulduğumu tam olarak hatırlamıyorum ancak çözüm olarak bir iki versiyon eski flash player kurulumunu tercih etmişti insanlar. ve başarılı olmuştu.

Adobe un sitesini de kurcaladıktan sonra en son Bu dosyaya ulaşabildim.
Video google videoları dışında youtube vb video sitelerinde görüntü problemi ile karşılaşmadım. Flash oyunlarda da problem olmadı şimdiye kadar.

Yine de sizler de dilerseniz deneyebilirsiniz, hata ile karşılaşırsanız araştırmalarım devam ettiğinden yeni birşeyler bulana kadar idare edeceğiz diyebilirim.

Sırada root işlemim var, ama o kadar çok program kurdum ki nasıl üşeniyorum anlatamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spain Yoigo ROM'unu yükledim ve rootlama işlemini yaptım, her şey yolunda ama daha önce de belirtildiği gibi üst taraftaki, notification'ların görüldüğü açılır menüdeki seçenekler (parlaklık, wi-fi, otomatik senkron vs. ayarların olduğu kısım) yok, sadece notification'lardan ibaret orası artık. Bunu geri getirmenin bir yolu yok mu, zira Turkcell romunda çok işlevseldi o bölüm.

Selam arkadaşlar, hemen hemen her sayfayı okudum ve T20'mi Spanish ROM'la yükledim. Turkcell ROM'a göre çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Tek kusuru yukarıdan açılan menüde özellik aç kapa düğmesi yok, ana ekrana widget eklemekten başka çaremiz yok gibi.

Yalnız diğer ROM'ları da denedim bu özellik aktif mi diye; Australia, Maleysia ROM'larında da bu özellik yok görünüyor. Can sıkıcı bir durum.

YouTube'da 8650 videolarına baktığımda bu yukarıdan açılan menüler iki videoada mevuttu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yalnız işte bu ROM'lar hangi adla internette mevcut, onu tespit edemedim.

Spain ROM'unu attım ve güzel, tüm turkcell uygulamalrı gitti, memnunum. Telefon hızlandı ama bişey sorucam. Ben bir uygulama yüklüyorum. Eskiden SD karta taşı etkin oluyordu, şimdi değil. Bunu nasıl halledicez? Ya da tüm uygulamalar sd karta yüklensin, bu ayarı nasıl yapıcam? Böyle bi ayar da yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı