Turkcell T20 Stok ROM Atma Rehberi

USB'den bilgisayara bağladığımda, bağlantı kuramıyorum. Önceden direkt algılardı şimdi bağlantı kur desem de kurmuyor. Nedir bunun çözümü?

Edit: Sorunu çözdüm arkadaşlar. "USB host Control " Uygulaması ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen şekildeki gibi yaptım. Şu an telefonum rootlanmış oldumu acaba ? Superuser oldum mu ?

- - - Güncellendi - - -

Merhabalar. Ben stok rom yükleyerek bu konudaki root işlemleri yaptım ve telefonun güzel çalışıyor. Ancak şöyle bir şey var ki Ayarlar>Kablosuz Özelliği ve Ağlar>Mobil Ağlar menüsünden veri etkin seçeneğini işaretlediğimde telefonum 2G veya 3G bir bağlantı sağlayamıyor. Üzerinde oklar olan E veya H çıkmıyor ve internete giremiyorum.İnternet erişimimi sağladığımda '' APN Turkey '' yüklemeyi düşünüyorum ama şuan malesef internet erişimim yok. Yardımınızı bekliyorum

Bu konuya neredeyse son bir ayımı verdim. Herkes aman elini sürme mahvedersin dedi ama ben pes etmedim. Bir sürü bilgi kirliliği içinde sizin konularınızı okudum. Yürekten sonsuz teşekkürler ediyorum çünkü çok sade net anlatmışsınız ve her soruna mutlaka yardımcı olabilmişsiniz.

Ben söylediğiniz roomu en ufak bir sorun yaşamadan yükledim ama sonra telefonda bir sorun farkedermiyim bilmiyorum tabi. Sormak istediğim bundan sonra illaki rot yapmam gerekirmi? Zaten istemediğim tüm uygulamalar kalkmış daha root işleminin ne için yapılması gerektiğini anlamadım.

Orda bir sürü şey yazmışım göre göre onumu gördünüz tebrikler doğrusu. İşten çıkmaya son üç dakika kalmıştı ki hızlı hızlı o mesajı yazdım, o nedenle bu kadar hata az bile. Yine de cevap için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı